This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Mutlaka göz atmanız gereken 4 Android widgetı

Android işletim sisteminiz için yüzlerce widget mevcut, bunu biliyoruz. Fakat hangileri gerçekten işlevsel? Çok fazla widget cihazda çok da fazla kirlilik demek bu da haliyle verimliliği doğrudan düşüren bir etken. İşte bu widget kalabalığı içerisinden size oldukça fayda sağlayacak, denemeniz gereken 4 widget.

teaser widget
doğru zamanda doğru widget / © ANDROIDPIT

Slider Widget 

Cihazınızın ses ayarlarını hiç uğraşmadan düzenleyebilmenize olanak sağlayan Slider Widget ile ayarlar üzerinden işlemi yaparak kaybedeceğiniz vakit de tarih oluyor. Cihazınızdaki farklı ses ayarlarına tek bir noktadan ulaşmanızı sağlayan widget birçok ayar kontrolünü ufak bir paket haline size sunarak işleri oldukça kolaylaştırmakta.

Slider Widget - hacim Install on Google Play

 

Flashlight – Tiny Flashlight

Abuk bir şekilde kullanışlı olan bu widget sayesinde cihazınız hem bir el fenerine dönüşüyor hem de parlaklık ayarlarını yapmanız daha da kolaylaşıyor. Gerektiğinde mors alfabesinden mesaj bile verebiliyorsunuz. Önünüzü aydınlatmanın yanı sıra arkadaşlarınızı kalabalık bir ortamda bulmak için de oldukça rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cihazınızda yoksa mutlaka bir şans verin.

El Feneri - Tiny Flashlight Ⓡ Install on Google Play

 

DashClock Widget

Aramalar, alarm, takvim, e-posta ve daha fazlası tek bir elde toplanıp önünüze sunuluyor. Android için hazırlanan tüm ekran kilidi bildirim sistemleri arasında DashClock en iyi tasarlanmış olanı desek çok da hata etmeyiz. Widgetın Android L için hazırlanan yeni tasarımı da ayrıca güzel ve kullanışlı. 

DashClock Widget Install on Google Play

 

Zooper Widget

Veri trafiğinden, cihazı ısısına kadar birçok detay Zooper ile kontrol altına alınıyor. Ücretli ve ücretsiz versiyonu var fakat fark neredeyse sadece reklamların gitmesi bu yüzden rahatlıkla ücretsiz versiyonu da kullanabiliriz. Ayrıca Buzz launcher ile korkunç iyi bir uyumluluk sergileyen widget size en yüksek ölçüde cihazınızı size özel hale getirme imkanı sağlamakta.

Zooper Widget Install on Google Play

Sizin sürekli olarak kullanıdığınız widgetlar hangileri? Önerilerinizi paylaşın.

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!