This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

4 Pics 1 Word - Çok popüler bir uygulama

Oyunun konsepti çok açık ve beni kendisine çekmesine yetti. 4 Pics 1 Word uygulamasının isminden de anlayacağınız gibi oyuncu dört farklı resim görüyor ve dördünün de kesiştiği kelimeyi yakalamaya çalışıyor. Uygulamanın ayrıntılarını incelememizde okuyabilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
2.4.1 Cihaza göre değişir

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S2 (I9100G)
Android sürümü: 4.0.4
Root: Yok
Çalıştığı en düşük Android sürümü: 2.2

Android'de herhangi bir puzzle oyununun olmayışı mümkün değil. Puzzle oyunlarından binlercesi var: Basit olanları, karışık olanları, garip olanları... Sonuçta elimizde karışık bir sepet var; peki 4 Pics 1 Word hangi kategoriye giriyor?

Bu oyunda oyuncu örneğin fındık kıran, balta, kod kırıcı ve de bir fındık görebilir - soru ise bunların ortak noktasının ne olduğu. Cevap ise basit: "Kırmak".

Toplamda 200'den fazla soru mevcut ve bunların pek çoğu yukarıdaki örnektekinden daha zorlu. Bilmeceleri çözmeniz için size bazı ipuçları veriliyor. Örneğin kelimedeki harf sayısı... Yine de bilmeceyi çözemediğiniz ve takıldığınız oluyor. Bu noktada puanlar devreye giriyor. Her bilmece başına üç puan kazanıyorsunuz ve topladığınız bu puanları içine düştüğünüz çıkmazlardan kurtulmak için kullanabilirsiniz. Bir cevap siz 60 puana patlıyor bu yüzden puanları akıllıca kullanmanız lazım. Ayrıca cevapları direktman satın almak isteyenler için uygulama-içi satın alma mevcut. Geliştiricileri yeni puanlar satın alarak destekleyebilirsiniz, aksi takdirde elinizden gelini yaparak cevapları kendiniz çözmeye çalışın; bu durumda hiçbir şey satın almaya ihtiyacınız kalmayacak. Benim verebileceğim ipucu: Doğru cevaplar için internette arama da yapabilirsiniz.

Özet:

4 Pics 1 Word ücretsiz uygulamalar listesinin ikinci sırasında kendine yer bulmuş durumda ve inanılmaz derecede popüler - bunu anlamak çok da zor değil. Oyunun oynanışı basit fakat bağımlılık yaratan cinsten ve uygulama sizi uzun süre tutacak bir vizyona sahip - ki benim için uygulama basit bir vakit öldürücü uygulamadan daha fazla anlam ifade ediyor.

Ekran & Kontroller

4 Pics 1 Word çok mantıklı bir şekilde tasarlanmış ve tasarımı hoş ve minimal. Aynı şekilde içerik ve tasarım da birbirine çok iyi uyum sağlamış.

Hız & İstikrar

4 Pics 1 Word testlerimiz boyunca akıcı bir şekilde çalıştı ve bir kere bile takılmadı.

Fiyat/Performans Oranı

4 Pics 1 Word ücretsiz ve AndroidPIT App Center ve Google Play Store'dan indirilebilir. Daha da fazlası uygulama içinde herhangi bir reklam yok ve uygulama-içi satın alım kolayca kaldırılabiliyor.

Ekran Görüntüleri:

4 Pics 1 Word - Çok popüler bir uygulama 4 Pics 1 Word - Çok popüler bir uygulama 4 Pics 1 Word - Çok popüler bir uygulama 4 Pics 1 Word - Çok popüler bir uygulama

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!