This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

64 GB’lık Samsung Galaxy S3 Sene Sonunden Önce Geliyor

64GB’lık Samsung Galaxy S3 için olan satın alma talepleri bazı kaynaklardan gelen Samsung’un bu versiyonunu iptal ettiği yönündeki dedikodulardan sonra Avrupa’nın çeşitli yerlerinde iptal edilmişti. Fakat perakendeciler görünen o ki Samsung’un 64GB’lık Galaxy S3 modelini 2012’nin sonuna doğru piyasaya sunacağını doğrulayınca silahlarını çok hızlı çekti.

Android Central, Samsung’dan resmi bir açıklama yapmasını istedi ve Samsung’da: “Galaxy S3’ün 64GB’lık modelinin bu senenin ikinci yarısında pazara sunulacağını belirtti. Pazara sunum ve zamanlama değişebilir ama cihaz kamuoyuna haber verildikten sonra bunun kararı verilecek.”

Çok sayıda film izleyen ve tonlarca medya yedekleyen müşteriler için bu onların rüya telefonu olabilir. 64GB’lık hafızası e 64GB’lık microsd kartıyla aletin hafızası 128GB’a çıkarılabiliyor. Bunu halihazırda çılgın kapasiteye sahip Dropbox/Google Drive hesabıyla birleştirirseniz kendi online video kiralama dükkanınızı bile bu cihazdan yürütebilirsiniz.

Samsung cihazın pazara tam sunum tarihini söylemedi ama video depolama tutkunlarının 2012’de bu cihaza el atabileceğini bilmek güzel bir şey.

Resimler: www.thegadgets.us and getprice.com (Birleştirme ve düzeltme: AndroidPIT)

Kaynak: Android Central

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!