This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Çinli üretici UMi fazlasıyla Samsung Galaxy Note 5 gibi görünen bir cihaz üretti.UMi ROME ismi verilen cihazın tüm özellikleri henüz açıklanmasa da bilinen özellikleriyle fiyat performans dengesinin oldukça iyi olacağı şüphesiz. Çünkü cihazın Amerika satış fiyatı sadece 90 dolar olacak.

90 dolara ne alabilecek kullanıcılar? 5.5 inç ve 720 x 1,280 çözünürlüğünde AMOLED ekrana sahip cihaz 64-bit, octa-core MediaTek MT6753 işlemciye sahip olacak. Cihazla ilgili ayrı bir şaşırtıcı noktaysa 3GB RAM. Elbette sadece RAM bir cihazı büyük markaların amiral gemileriyle yarışma seviyesine çıkartamaz fakat fiyata bakınca insan bir kez daha düşünüyor.

UMi Rome 2 14112015
© UMi

Sony sensöre sahip kamera 13 MP ve çift LED flaşa sahip. Ön kameraysa 2 MP. ROME, Android 5.1 Lollipop ile çalışacak. Performansla ilgili elbette görmeden bir şey demek zor. Cihaz 2,500 mAh kapasitesinde pile sahip olacak.  

Görünen o ki UMi ROME, iyice sapıtan telefon fiyatlarına tepki olarak doğuyor ve belki de hiç beklemediği bir ilgiyi kucaklamaya hazırlanıyor.

5 comments

Yeni yorum yaz:
  • samsung baltayı taşa vuralı çok oldu ama çıpınıyor. piyasada çok çeşitli varyasyonlu cihazları var bende s4 kullanıcısıyım ama bir daha samsungmu asla cihazdan çok memnunum 2 seneyi geçti ama bir daha tercih etmeme kararı aldım.

  • ülkemizde satışı olmuyor çoğu markanın bizlere milyarlık cihazlar ve havalı karakterli günler kalıyor haberi daha önce okudum ama detaylı inceleme ve ülkemizde satışı olmayınca önemi kalmıyor.
    konu dışı olabilir ama Lenovo P70 almayı düşünüyorum Netde olumsuz bilgi yok inceleme videolarınada baktım ama cihaz media markt gelir gelmez bitiyormuş görevliler yok satıyor üretici yetiştiremiyor gibi konuşları geçti kullanıcısı yada detaylı bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim... iyi günler...

  • Pili çok düşük. 5.5" ekrana en az 3000 mah lazım.

  • Arkadaşlar!Samsung klavyeli cihazı görüntüleri sızmış...özelliklerini okudum...Eğer doğruysa,Samsung bu sefer baltayı taşa vurur!

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!