This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

A Better Speaker – İyi bir ilk izlenim sağlıyor

Hepimiz biliyoruz ki ilk izlenimler çok uzun süren etkilere yol açabiliyor ve bu nedenle pek çoğumuz genel görünüşümüze dikkat ediyoruz - ama peki ya en büyük iletişim aracımıza, "kendi sesimize" yeteri kadar dikkat ediyor muyuz?

Eski Yunan ve Romalılar bize konuşmada sesin önemini ve diğerlerini etkileme konusundaki rolünü öğretti.

Kendine güven, profesyonellik ve olgunluk sadece iş hayatında değil günlük yaşantımızda da çok önemli. A Better Speaker, konuşma sanatını ilerletmenizi ve başkaları üzerinde göstermek istediğiniz duruşu edinmenizde size yardımcı olan bir uygulama. İncelememizde işi ayrıntısına girelim.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.0.10 1.1.3

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S3
Android sürümü: 4.0.4
Root: Evet
Modifikasyonlar: Yok

Her zaman olduğu gibi uygulamayı yüklemeden önce "izinler" kısmını gördük ve bunu söylemekten mutluluk duyuyoruz: Uygulama çalıntı değil.

A Better Speaker, konuşma sanatını ve iletişim yetilerini geliştirmek isteyen insanlar için yapılmış bir uygulama. Jonathan Tilley, (bir profesyonel konuşmacı ve Google, Sprite ve bunun gibi pek çok şirket için seslendirmen olarak çalışmış biri) uygulamada kullanıcılara farklı egzersizlerde yardımcı oluyor. Tilley son derece bilgili ve bu nedenle egzersizler kullanıcıya otantik ve kişisel geliyor. Size sanki kişisel ses eğitmeninizle eğitim alıyormuşsunuz hissi veriyor ki bu çok hoş.

Uygulamanın basit paketi 10 egzersizden oluşuyor ve ses eğitimi için iyi. Eğitimler çok özet olmasına rağmen çok derin ve tutarlı. Her eğitim size egzersizi doğru yapmanıza yardımcı olacak görsellerle geliyor.

Eğitimlerin hepsi benzer şekilde ayarlanmış. Ses ve resimlerin olduğu yazılar mevcut.

Daha uzun bir süre için uygulamayı test etmem benim için imkansızdı ama genel olarak çok pozitif bir izlenim elde ettim. Egzersizler hakkında çok fazla detaya girmeyeceğim ama size bir örnek vereyim: Helikopter, genelde şarkıcıların dudaklarını ve ağızlarını açtıklarında yapılan bir egzersiz... Dudaklarınızı bastırıp havayı dudaklarınızın arasından vererek yapıyorsunuz.

Özet: A Better Speaker, konuşma sanatlarını geliştirmek isteyen profesyoneller için iyi bir seçenek ama aynı zamanda ses eğitimi almak isteyen (yerel aksanlarından kurtulmak isteyenler için örneğin) insanlar için de gayet faydalı bir uygulama. Esas olan uygulamanın kendisi değil fakat içinde barındırdığı içerik. Ve içerik harika ki bu nedenle bu uygulamanın fiyatına değeceğini düşünüyoruz.

Ekran & Kontroller

A Better Speaker, son derece kullanıcı dostu olarak hazırlanmış bir uygulama. Ana odak noktası tabii ki konuşma eğitimler ve uygulamada kontroller de dahil bu amaca yardımcı olacak şekilde tasarlanmış.

Bir bölümü atlamak veya önceki pasajlara geri dönmek "player mode" aracılığıyla sağlanmış ve resimleri büyütmek için bir seçenek var.

Hız & İstikrar

A Better Speaker herhangi bir problem olmaksızın akıcı bir şekilde çalışıyor.

Fiyat/Performans Oranı

A Better Speaker'ın basit sürümü 2.99 Euro. Her ek paket 1.59 Euro'ya indirilebiliyor. Eğer tüm paketlere tek seferde sahip olmak istiyorsanız fiyat 6.99 Euro oluyor. Bu kulağa pahalı gelebilir falat aklınızda profesyonel konuşma egzersizlerini indirdiğinizi bulundurun ve uygulama bu nedenle, bence, fiyatına göre iyi.

A Better Speaker'ı AndroidPIT App Center'da bulabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

A Better Speaker – İyi bir ilk izlenim sağlıyor A Better Speaker – İyi bir ilk izlenim sağlıyor A Better Speaker – İyi bir ilk izlenim sağlıyor A Better Speaker – İyi bir ilk izlenim sağlıyor A Better Speaker – İyi bir ilk izlenim sağlıyor

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!