This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

A World Of Photo (Free) - Dünya çapında fotoğraf zinciri

Şişe çevirmece oyunun her zaman savunucusu olmuşumdur. Mevcut parti oyunlarının "Doğru Mu Gerçek Mi" ya da "Cennette Yedi Dakika" gibi oyunlarla birlikte en iyilerinden biri. Yani öyle bir oyun düşünün ki kadın normal şartlarda sizi hayatta öpmek istemezken oyun gereği öpmek zorunda kalıyor?

A World Of Photo (Free) benzer bir şişe çevirmece konseptine sahip. Sanal olmasının dışında tabii ki.

Daha fazla ayrıntı için incelememize atlayın.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.1.9 1.1.9

Özellikler & Kullanım

A World Of Photo (Free) oyun ve sosyal ağ arasında bir şey olmakla birlikte aynı zamanda şişe çevirmece ve mektup zinciri konseptlerini içinde barındırıyor.

Konsept:

Cihazınızı çevirerek veya sallayarak işe başlıyorsunuz. Başka bir kullanıcı spontan bir şekilde seçiliyor ve uygulama tarafından kendisinin fotoğraflarını çekmesi isteniyor. Kullanıcının lokasyonu ayrıca haritada gösteriliyor. Kullanıcının fotoğrafı çekmesi için çok az bir süresi var ki eğer meydan okumayı kabul ederlerse karşılıklı fotoğraflar yollanıyor. Aynı zamanda olaya başka kullanıcılar da girebiliyor ve böylelikle bir resim ağı oluşturulmuş oluyor.

Topluluğun parçası olmak:

A World of Photo ilk etapta çok iyi bir izlenim yarattı. İstemediğiniz takdirde kullanıcı girişiyle girmenize gerek yok. Gayet basit bir şekilde isminiz ziyaretçi olarak gösterilecek. Ama çevrede dolaşan çok az "ziyaretçi" isimli kullanıcı var. Ben de dahil pek çok kişi kendi hesabını yaratıp uygulamaya girmiş.

Take-a-pic-challange:

Meydan okumayı kabul ettiğinizde ve rastgele seçildiğinizde program otomatik olarak kamera modunu açıyor. Resmi göndermeden önce (ya da resmi zincire eklemeden önce) resminizi tekrar gözden geçirebilir veya tekrar çekebilirsiniz. Karar kıldıysanız hemen gönderin. Resim ayrıca SD kartınıza otomatik kaydediliyor. Eğer meydan okumayı kabul edip resim yollamazsanız resmi olarak eksi puan alıyorsunuz.

Fotoğraf alma:

Resimler cihazınıza otomatik bir şekilde gönderiliyor. Resimleri puanlayabilir (5 üzerinden) ve diğer kullanıcıya ufak yorumlar gönderebilirsiniz. Eğer resmi gerçekten beğendiyseniz ayrıca SD kartınıza kaydedebilirsiniz. Ve tabii ki resmi eğer müstehcen, ırkçı... vb buluyorsanız rapor edebilirsiniz.

Kullanıcılarla iletişim:

Skor özelliğiyle diğer kullanıcılara basit mesajlar gönderebilirsiniz.

Diğer özellikler ve ayarlar:

Diğer seçenekleri keşfetmek için menü tuşunu tıklayın:

  • Benim için: Yaratmış olduğunuz girişte harita ve zinciri kontrol edin.
  • Merkezi: Enteresan bulduğum birkaç istatistikten biri. Programın changelog'una da bakabilirsiniz.
  • Harita modu: Lokasyonları harita modunda mı uydu modunda mı görmek istediğinizi ayarlayın.
  • Profil: Profil değişikliklerinizi burdan yapın.
  • Geri dönüş: Geliştiricilere email atın.
  • Daha fazlası: Ayar seçenekleri

Özet: Çok sade ve bir o kadar da kompleks - orjinal ve inovatif bulduğum konsepti gerçekten sevdiğimi belirtmeliyim. A World Of Photo (Free), sürekli kullanıcılara sahip ve tahmin ediyoruz ki bu durum böyle devam edecek. Dünyanın farklı yerlerinden çekilen fotoğrafları görmenin harika bir yolu ve anlık bile olsa fotoğraflardan duygulandım. Tabii ki bazı nüdist kullanıcılar da -her şeyden çıkabilen çürük yumurtalar gibi- bu uygulamada da var.

Ekran & Kontroller

A World Of Photo (Free)'nin kontrolleri çok iyi: Akıcı ve kolay öğrenilir. Uygulama genel olarak çok iyi yapılmış.

Hız & İstikrar

A World Of Photo (Free) donma ve takılma olmadan çok iyi bir performans sergiledi.

Fiyat/Performans Oranı

A World Of Photo (Free), AndroidPIT App Center veya Google Play'den bedave indirilebilir.

Ekran Görüntüleri:

A World Of Photo (Free) - Dünya çapında fotoğraf zinciri A World Of Photo (Free) - Dünya çapında fotoğraf zinciri A World Of Photo (Free) - Dünya çapında fotoğraf zinciri A World Of Photo (Free) - Dünya çapında fotoğraf zinciri

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!