This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Acer Iconia A700 Tabeti Ön Satışta. Tegra 3, Full HD Ekran 450 Dolara

m

Yeni iPad’le ilgili en etkileyici özelliklerinden biri ekran kalitesi. 2048 x 1536 çözünürlüğe bakmak gerçekten hoş ve itiraf etmeliyiz ki buna ilk elden tanık olduktan sonra bayağı şaşırdık. Şimdilerde sık sık “iPad katili” sözünü duyar olduk ve bunu iPad’in pabucunu dama atacak cihaz ile ilgili haberimizde de belirttik. Sözünü ettiğimiz cihaz henüz ön satışa çıkmış olan ve bu ayın sonunda piyasaya sunulacak Acer Iconia Tab A700. Peki bu cihazı özel kılan nedir? Kısaca söylemek gerekirse: Dört çekirdekli (quad core, Tegra 3), 32GB hafıza ve ful HD 1920 x 1200 ekran çok çok düşük bir fiyata, sadece 450 dolara.

Acer ekran özellikleriyle Asus Transformer Prime’ın da pabucunu dama atıyor! Asus da yeni çıkaracağı Full HD tabletinin haberini verdi fakat Acer görünen o ki diğer tüm tabletleri çıkardığı bu güçlü ve makul fiyatlı tabletiyle geride bırakıyor.

Baktığımız cihaz 665 gram ağırlığında (iPad’e göre 0.06 inç daha kalın ve 90 gram daha ağır), 10.1 inç 1920 x 1200 Full HD (1080p) çözünürlüklü ekran, dört çekirdekli (quad core) 1.3 Ghz Tegra 3 işlemci, 32GB dahili bellek, bir microSD giriş, 1GB RAM, 9800 mAh batarya, bir mikro HDMI giriş, Dolby Mobile 3 ve Android Ice Cream Sandwich’e sahip. Ve de vurucu nokta tüm bu özelliklere 450 dolar verip, yani 32GB’lık iPad’e göre 150 dolar daha az verip sahip olabiliyorsunuz.

Güçlü bir Android tablete sahip olmak isteyenler ama banka hesabını zorlamak istemeyenler için bu iyi bir seçenek. Bu Acer’in premium tableti ve kuşkusuz onu güçlü, rekabetçi ve satın alınabilir yapmak için çok uğraş verdiler.

Tablet Amerika’dan ve Kanada’dan (uluslararası perakendecilerden veya Acer’ın sitesinden) getirtilebilir ama Avrupa’daki perakendecilerin de yakında 479 Euro’dan satışa sunacaklarını gördük.

Eğer bunlardan birini almak istiyorsanız bizi haberdar edin!

Resim: www.androider.de
 

Kaynak: PC World

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!