This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Göz atmanız gereken Ağustos 2014 uygulamaları

Artık Google Play Store üzerinde yeni çıkan uygulamalardan daha çok haberiniz olacak. Ayın yeni uygulamaları serimiz ile düzenli olarak Android cihazınız için yeni uygulamalar önermeye başlayacağız. Umarım işinize yarar.

s3
Buyrun yeni uygulamalara © ANDROIDPIT

Ice Age Maceraları

Ice Age serisini sevmeyen çok yoktur diye tahmin ediyorum. Bu oyundan Ice Age üzerine kurulmuş olup içerisinde bir seri puzzle barındırıyor. Ana karakterlerden olan Sid ile ilerlediğiniz oyunda Gameloft tarafından geliştirildi ve gerçekten iyi bir hikaye akışına da sahip.

androidpit ice age adventures
© ANDROIDPIT
Buz Devri Maceraları Install on Google Play

​​

Crazy Taxi City Rush

Crazy Taxi, Android’in zaten kült oyunları arasında. Bu yüzden City Rush da oyunseverleri heyecanlandıracak bir gelişme olabilir. Rotanız üzerinde mümkün olduğunca müşteri indirip bindirip para kazanmaya bakıyorsunuz. Zaten bunun dışındaki atraksiyonlar da oyunun keyifli bonusları.

androidpit crazy taxi city rush
© ANDROIDPIT
Crazy Taxi™ City Rush Install on Google Play

Batman: Arkham Origins

Android’in en büyük franchiselarından Batman yeni oyunu Arkham Origins ile aksiyonu ekranlara taşıyor. Batman’in birbirinden manyak düşmanlarıyla kapıştığı oyuna aynı zamanda RPG tadı da verilmeye çalışılmış. Öyle ki isteğinize göre Batman kıyafetlerinden yeteneklerine kadar yaptığınız seçeneklerle siz geliştiriyorsunuz. Aynı zamanda oldukça iyi grafiklere sahip olan oyun anlaşılmaz şekilde ücretsiz. 

batman arkham origins android
© Warner Bros
Batman Arkham Origins Install on Google Play

Shots

Selfieler için kurulmuş bir sosyal ağ düşünün. Açıkçası benim midemi bulandırıyor bu düşünce ama sizin ilginizi çekerse işte size Shots. Şimdiden 15.000 indirimi olan ağ üzerinden arkadaşlar ekliyorsunuz, özel mesajlar atabiliyorsunuz vs… Snapchat’e benzer bir yanı da olan uygulama bence gereksiz fakat tanıtmakta fayda var.

shots android selfie
© Shots Mobile

Shots indirmek için tıklayınız​

Over

Over, fotoğraflarınızı stilize etmenizi ya da illüstrasyonlarla renklendirmenizi sağlayan bir uygulama. Uygulama üzerinde işleminizi yaptıktan sonra kolaylıkla Instagram’a yükleyebiliyorsunuz. Fontlar gayet iyi olsa da uygulama ücretli, bu yüzden Pixlr ile benzer sonuçları elde etmek varken para vermeye gerek olmayabilir. Fakat doğrusu efektler oldukça profesyonel. Kendiniz karar verin artık.

over application android
 © Over
Over Install on Google Play

Sizin de bu ay çıkan uygulamalardan “Şuna bir göz atın” diyebileceğiniz var mı?

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!