This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Bu akıllı saati görmeden akıllı saat almayın

Günümüz klasik saatlerinden sıkıldıysanız, artık yeni bir şeyler arıyorsanız fazla uzaklara gitmeyin. İnceleme yazımızda bugün, MT360 Smartwatch'ı inceleyeceğiz. Fiyatı ve özellikleri ile sizlere kolaylık sağlayacak bu akıllı saatin ucuz olması da tercih hakkınızı kullanmanızda yardımcı olacaktır.

mt360
MT360 Smartwatch! / © gearbest

Birçok akıllı saate nazaran daha klasik bir model olan MT360, telefonunuzu cebinizden çıkarmamaya yeminli bir şekilde karşımıza çıkıyor. Telefonunuzla tamamen sekronize çalışan, gelen bütün aramaları saatinizden yanıtlayarak ve yine saat üzerinden konuşarak, telefonunuza ihtiyaç duymadan saat üzerinden konuşabileceksiniz. 

mt3602
MT360 Smartwatch! / © gearbest

Rehber kontrolü, mesaj yazma ve daha nicesini bulabileceğiniz bu saatte ne yazık ki Türkçe dil desteği bulunmuyor. Zaten az bir İngilizceye sahipseniz kolay menüsünü hemen çözebilirsiniz.  Şuan herkesin aklında muhtemelen bu saatin pil ömrü vardır. Bir akıllı saat için oldukça yeterli bir pil ömrüne sahip olan saatte 230 mAh pil bulunmakta. 70-90 saatlik bir kullanım sunması oldukça başarılı. Ayrıca Bluetooth 4.0 bağlantısı olması, şarja olan katkısını da anlayabilirsiniz. 

Saatin diğer özellikleri;

Yuvarlak kadran şekil
Gövde malzemesi: Paslanmaz Çelik 
Band malzemesi: Deri
Uyumlu işletim sistemi: Android 
Uyumluluk: Android 4.3 ve üzeri
Dil: İngilizce 
Mevcut renkler: Siyah, Altın, Kırmızı, Gümüş

Saati incelemek ve kolayca sipariş vermek için tıklayın 

 

 

3 comments

Yeni yorum yaz:
  • orbay bey mt 360 siparişi vereceğim tavsiye edermisiniz

  • sitede bir sürü saat var siz en dandik saati yazmışsınız. Ekran yuvarlak ama sadece çok küçük dikdörtgen br kısım aktif diğer yerler boş. bunun yerine alabileceiniz tonla saat var. İlla ucuz olsun dersenz inwatch'ın 20$'lık akılı saati var gearbest'te. Daha işlevsel olsun derseniz 50-70$ arası gözden çıkarmanız gerekir.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!