This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Hayatı kolaylaştırın. Alarm, hava durumu ve takvim bir arada: AlarmPad

Kabul edelim ki tatlı uykudan uyanmak hiçbir zaman keyifli bir şey değil. Fakat siz yine de güne 1-0 önde başlamak isterseniz işte sizin için çok uygun bir uygulama: AlarmPad. AlarmPad sıradan alarm uygulamalarının çok ötesinde. Sizi sadece uyandırmakla kalmıyor ayrıca hava durumunu ve o gün randevunuz olup olmadığını da söylüyor. Gerçek anlamda hayatımızı kolaylaştıran bir uygulama. 

alarmpad teaser 2 shutterstock 60085114
© Piotr Marcinski/Shutterstock/AndroidPIT

Öncelikle uygulama üzerinden alarm kurmak gerçekten çok kolay, ekrana sadece birkaç kez tıklamanız yeterli. Aynı zamanda uygulamanın iyi bir tasarıma sahip widgetı da mevcut. Uygulamanın bir diğer cazip özelliği de diğer alarmların tersine bunu sesinizle kapatabilmeniz. Yani gözünüz yarı açıkken telefon arama derdine son. Elbette bu bazılarımız için pek de iyi olmayabilir. 

AlarmPad sizin önceden kaydettiğiniz sesli mesajları da siz alarmı kapattığınız da oynatabiliyor. Bu özellik sayesinde o sabah neden erken kalkmanız gerektiğini daha iyi anımsayabilirsiniz. Oldukça başarılı bir arayüze sahip uygulamanın ücretsiz versiyonunda bazı sınırlamalar olsa da yine de işinizi oldukça iyi görüyor.

AlarmPad - Alarm Clock Free Install on Google Play AlarmPad - Alarm clock PRO Install on Google Play

Sizin kullandığınız benzer uygulamalar var mı?

Kaynak: Android Police

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!