This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Flappy Bird gibi absürd bir oyunun yokluğunu hala hissedenlere öneride hız kesmiyoruz. Yine de uyarmakta fayda var; eğer Flappy Bird çukuruna benzer bir çukura yeniden düşmek istemiyorsanız buradan sonrasını okumayın.

timberman nexus 5 teaser02
© Digital Melody, Google, AndroidPIT

Oyunumuzun adı Timberman. Bu 8-bit dost canlısı ormancının oyunu Google Play Store’a adım atmasıyla birlikte sıkça da konuşulmaya başladı zaten şu sıralarda da listelerin en üstlerinde yer almakta. 

timberman screenshot
© AndroidPIT

Oyun basit, basit de olmalı yoksa bağımlılık yapamaz. Ağaçları mümkün oldukça hızlı bir şekilde kesmeye çalışan bir ormancısınız ve bunu yaparken düşen çalı çırpı dal bilme neden kaçınmaya çalışıyorsunuz. Olay aslında dikkat ve çeviklik üzerinde kurulu. Oyunda ilerledikçe farklı karakterleri de açabiliyorsunuz. Oyun ücretsiz ve oyun süresince ekranda reklamlar çıkabiliyor. Reklamlardan kurtulmak isterseniz de 0.99 cent ödemeniz isteniyor.

Timberman Install on Google Play

Mayıs ayından beri olan Timberman, Flappy Bird ile aynı yolu izliyor ve son dört beş gündür çılgınca indiriliyor. Oyun Android 2.2 ve üzeri sistemlerde çalışabilmekte.

Özetle yine saplanabileceğiniz saatlerinizi yiyecek bir oyun arıyorsanız Timberman sizi oldukça tatmin edecektir.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!