This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Amazon 5 ya da 6 yeni Tablet Modeli Çıkarmayı Planlıyor

Staples'tan üst düzey bir yönetici Amazon'un yakın gelecekte beş ya da altı farklı yeni tablet modelini piyasaya süreceğini açıkladı. Aynı kaynaktan yapılan açıklamada tabletlerin boyutlarının 10'inç büyüklüğe kadar uzanacak geniş bir yelpazede olduğu belirtildi.

Amazon'dan yapılan bir açıklamada ise firmanın Londra'da bir AR&GE ağı kurarak tüm dünya pazarını hedef alan ürünler çıkartacağı belirtildi. Bu durumda daha önceleri Amerika Pazarı dışarısında kendine yer bulmayan Kindle Fire'ın Google Nexus Tabletler için sıkıntı doğurabileceğine bir işaret.

Bu durumda tablet piyasasındaki görüntüye bakıldığında çok net olan bir gerçek var ki o da rekabetin yakın zamanda kızışacağı ve de tablet fiyatlarının giderek daha da ucuzlayacağı. Apple 7'inçlik tabletini önümüzdeki sene piyasaya sürecek, Windows 8'li Microsoft Tablet zaten yolda, bir de üstüne Amazon'un Amerika dışına açılma stratejisi eklenince sizlere eğer aklınızda tablet alma fikri varsa bu fikrinizi bir kaç ay ertelemenizi öneriyoruz.

Kindle Fire hakkında ne düşünüyorsunuz? İki tablet arasında seçim yapmak zorunda olsaydınız sizin tercihiniz ne yönde olurdu? Google Nexus'u mu yoksa Kindle Fire'ı mı seçerdiniz?

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!