This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Amazon’un İlk Akıllı Telefonu Bugün Tanıtılıyor

Bugün uzun zamandır ortalıkta dolaşan Amazon’un kendi akıllı telefonunu çıkartacağı söylentilerin sonunda gerçeğe dönüşmesinin çok muhtemel olan bir basın toplantısı var. Amazon’un kendisinin geliştirdiği Android yazılımıyla gelmesi beklenen ‘Amazon Telefon’ teknoloji çevrelerinin yoğun bir ilgisine maruz kalacak.

Dünyanın en büyük online alışveriş platfrmu olan Amazon’un özellikle Amerika pazarındaki elektronik sektöründe Kindle ürünleriyle damga vurmuş olduğu çok açık. Yeni Amazon akıllı telefonunun aynen Kindle Fire tablet ürününde olduğu gibi çok makul fiyattan piyasaya sürüleceğini beklemek gerekiyor. Önde gelen teknoloji sitelerinden The Verge bu yeni Amazon telefonun Android 4.0’ın gözden geçirilmiş versiyonu ile beraber Nokia harita uygulamaları ile sunulacağı yönünde sprekülasyonlarda bulundu. Bu iddianın arkasında ise Google’ın Amazon tarafından çıkartılacak bir telefon içerisinde kendine has özelliklere geniş bir şekilde yer verilmesine sıcak bakmaması.

Amazon’un makul fiyatla piyasaya sürmesi muhtemel yeni akıllı telefonun Android ekosistemine etkisinin ne olacağı ise büyük bir merak konusu

 Güncelleme: Amazon bugünkü etkinliğinde akıllı telefon yerine Kindle Fire Tablet bilgisayarların 2 farklı yeni versiyonunu tanıttı.
 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!