This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

Android 4.3 güncellemesi Galaxy S4'de de sorunlara neden oluyor

Samsung'un popüler cihazları için dağıtmaya başladığı Android 4.3 güncellemesinin Galaxy S3'ün ardından (ilgili haber) şirketin en çok satan telefonlarında biri olan Galaxy S4'de de sorunlara neden olduğu belirtiliyor. 

android 4 3 samsung galaxy s3
Android 4.3 güncellemesi S4'te de sorunlara yol açıyor! / © AndroidPIT

Samsung'un güncellemeleri yeterince test etmeden, acele bir şekilde dağıtmaya başladığına dair suçlamalara bir yenisi eklendi. 4.3 güncellemesinin, Galaxy S3'de pil ve performans  sorunlarına yol açtığına dair haberlerin ardından, benzer sorunların Galaxy S4'de de yaşanması bu suçlamaların ana nedeni. 

Teknoloji medyasında çıkan haberlerte göre, güncellemeri gören S4 kullanıcılarının temel şikayetlerinden biri kablosuz bağlantı sıkıntıları. Güncellemeden önce herhangi bir sıkıntı yaşamayan bazı kullanıcıların şu anda cihazlarının kablosuz bir ağa bağlantı kurarken sürekli problem yaşadığı gelen haberler arasında. 

Phones Review adlı web sitesinin haberinde Kanadalı bir kullanıcının güncellemenin ardından çok ciddi bir şarj sıkıntısı yaşadığı ve pilinin çok hızlı bir şekilde tükendiği de belirtiliyor. 

İlk gelen haber ve yorumlara bakılırsa S4'de yaşanan sorunlar S3'teki kadar ciddi ve sık rastlanan sorunlar değil. Diğer yandan Android 4.3 güncellemesini almaya başlayan bir başka Samsung cihazı Note 2'de ise şu ana kadar buna benzer problemlerin yaşandığına ilişkin bir haber gelmiş değil. 

Kaynak: Phones Review

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • s4 kullanıcısıyım cihazım şuan rootlu ve 4.2.2 sürümünde kısacası 4.3 yerine ocakta dağıtımı yapılması iddası atılan kitkatı beklemeyi düşünüyorum umarım 4.4 ü adam gibi çıkarırlar.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!