This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

Android 4.3 Jelly Bean Henüz Resmiyet Kazanamadı

Google I/O 2013 Etkinliği'nin dün gerçekleşen 3 saatlik açılış sunumunda Google'ın mobil işletim sistemi Android'in son sürümü hakkında hiç bir resmi açıklama yapılmadı. Fakat sunumun hemen öncesinde Android 4.3 Jelly Bean'in tanıtılacağı söylentileri ve sızıntıları ortalığı kasıp kavurmuştu

tablet apps teaser EDIT
Android 4.3 ya da 5.0...Bizim için fark etmez / © AndroidPIT

Uzun süredir Google'ın yılda bir kez düzenlediği Google I/O Etkinliği'nde Android'in en son sürümünü tanıtacağı konuşuluyordu. Otoritelerin üzerinde en çok durduğu konu ise Google'ın Android 5.0 gibi tamamiyle yeni bir işletim sistemini mi yoksa Android 4.3 uzantılı bir Jelly Bean türevini mi tanıtacağı idi. Google ise dünkü açılış sunumunda adeta herkesi ters köşeye yatırdı. Zira 3 saatlik sunum içerisinde bir kere bile Android'in yeni sürümü hakkında herhangi bir şey söylenmedi.

Oysa ki dün akşam saatlerinde bir çok teknoloji sitesi Android 4.3'ün sızdığı haberini geçmişti. An itibariyle Google'ın hiç bir resmi bloğu üzerinde Android'in yeni sürümü ile ilgili bir bilgi yer almıyor. 17 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan Google I/O 2013 Etkinliği'nden Android hakkında gelecek olan tüm haberleri AndroidPIT haber portalı üzerinden takip edebilirsiniz.

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!