This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Android 4.4.3 eski Android problemlerini çözüyor

Android 4.4.3 Nexus cihazlar arasında çılgınca yayılmakta, Google Play versiyonları da nasibini bu furyadan alıyor. Yeni güncellemede birçok hata çözümü ve geliştirme var. İşte güncellemeyle gelen ve çok da fazla göze çarpmayan önemli yenilikler.

sicherheit schloss
pixelio.de

Android 4.4.3 güncellemesi özellikle rootlu dosya sistem üzerinde sanal dosya sistemini sistem kontrolünü aşarak oluşturan güvenlik problemlerinden birini ortadan kaldırmakta. 

androidpit nexus 5 usb
 © AndroidPIT

Bir diğer karşılaşılan problem ise görüntülü iletişim sağlayan Skype, Snapchat gibi uygulamalar çalışırken mm-qcamera-daemon isimli kaynağın kameranın kullanımından bağımsız olarak çalışmaya etmesiydi. Bu işlem cihazın ekranının kapanmasını engelleyerek pilin çabuk tükenmesine de sebep oluyordu. Google tarafından birkaç ay önce doğrulanan problem üzerine, Android 4.4.3 güncellemesinde ayrıca odaklanıldı.

Android’in eski zayıflıklarını gidermesini nasıl yorumluyorsunuz? Android 4.4.3 kullananların düşünceleri güncellemeyle ilgili düşünceleri nedir?

13 comments

Yeni yorum yaz:
 • cnyttn 27.Haz.2014 Link to comment

  nexus 7 te bugün 4.4.4 geldi.

 • zeliha 09.Haz.2014 Link to comment

  not 3 kullanıyorum 4.4.2 benimkisi bende de zaten en yeni güncelleme mevcut yazıyo.Yoksa ben mi bilmiyorum

 • Nexus 5 kullaniyorum ama güncelleme hala gelmedi. Sistem şu an güncel diyor ama 4.4.2…..… yeni guncellemeyi nasil alabikirim acil yardim lütfen

 • Samsung Galaxy S4 Active 4.4.2 yi aldı, 4.4.2 alan tüm cihazlara 4.4.3 te gelecek diye düşünüyorum, çünkü 4.4.3 yeni bir android sürümünden ziyade bir nevi önemli bir sistem hataları düzeltmesi...

 • Mucahit 07.Haz.2014 Link to comment

  s4 mini için ne zaman çıkacak ya bilgi yok mu

 • Flash Sorunu Düzelmesi değil 4.4.3 444 bile olsa en iyi yazılımda olsa boştur...

 • nexus 5 i aldığım zaman bu kadar stabil olacağını düşünmemiştim.güncellemeleri de günü gününe almak sevindirici.4.4.2ve 4.4.3 arasında vooov diye beni şaşırtacak bir fark göremedim.görünüş olarak tek degisikliği rehberde farkettim.Asıl merak ettiğim bir sonraki büyük guncellemenin ne gibi yenilikler getireceği.

 • güncellemeyle telefon bozan bi google var bundan sonra ne yapsa fayda etmez benim için. 3G açıkken giden şarj çok önemli bi şey bunu berbat etti. istediği kadar guncellesin artık

 • tahminen s4 9505 var odin ile nezaman gelir admin

 • ya bana hala gelmedi güncelleme ne zaman gelir?

 • Vallaha ben 2 gün önce güncelledim Nexus 4'ümü. Zaten bi kasma donma yoktu, çok daha iyi olmuş. Bazen eve gelince kablosuz özelliğini açtığımda otomatik olarak ağa bağlanmıyordu. Bu sorun fln. düzeltilmiş. Ben beğendim genel olarak..

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!