This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Android 4.4 Kit Kat'ın videosunda Nexus 5'i gördük mü?

Tıpkı filmlerlerde senaryo ve devamlılık hatalarını tespit eden meraklılar gibi, Reddit adlı sosyal paylaşım sitesinin gözleri keskin üyeleri de Android 4.4 Kitkat’ın videosunda enteresan bir şey keşfettiler.

wut
Soldaki beyefendi bizim daha önce hiç görmediğimiz bir Nexus cihazını taşıyor  / © Google

Resimdeki farkları bulun bulmacalarındaki gibi, Reddit üyeleri, fotoğraf çekimi fotoğrafının arka planında ya da yeni Nexus cihazının video etkinliğinde, arka planda bir Google çalışanını tespit etmeyi başardılar.

Sağdaki kadının elinde tuttuğu Nexus 4’tün marka yazısı dikey şekilde cihazın üzerinde yazılıyken, yeni Nexus cihazının “NEXUS” yazısı, yeni Nexus 7’lerdeki gibi yatay şekilde yazılı. Öyle görünüyor ki, adamın elinde tuttuğu cihazın kamerası, Nexus 4’e kıyasla, cihazın köşesine daha yakın. Daha yüksek bir çözünürlükte baktığınızda, cihazın üzerindeki LG logusunu da görebilirsiniz. Acaba bu Google ve LG, yeni Nexus cihazı üzerinde mi çalışıyor demek? Yeni Nexus, daha önce iddia edildiği gibi G2 bazlı mı olacak? Bekleyip göreceğiz.

Bu ya Google tarafından akıllıca yapılmış bir bilgi sızıntısı ya da sadece dikkatli izleyiciler tarafından yakalanmış bir hata.

İşte söz konusu video aşağıda. İnceleyin ve kendi kararınızı verin.

Kaynak: Reddit

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!