This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
7 Shares 5 comments

Android 5.0 Lollipop, Galaxy S5'e ne zaman geliyor?

Android 5.0 Lollipop ne zaman Samsung Galaxy S5’e gelecek? Önceki kaynaklar Kasım ya da Aralık başı diyorlardı fakat görünen o kadar da erken olmayabileceği. İşte güncellemenin Galaxy S5’e geliş zamanı.

DE lollipop review screenshot 4
© ANDROIDPIT

Android 5.0 Lollipop, Android 4.0 Ice Cream Sandwich’ten beri gelen en büyük ve köklü güncelleme. Material Design ile yeni bir tasarım gelirken TouchWiz’de kendini Google’ın yeni tasarımı UX için biraz değiştiriyor. Bunu videodan da görebilirsiniz. İşte tüm bu güncellemelerin dünya çapında Galaxy S5 için çıkması Aralık ayı olarak gösteriliyor. Fakat başı sonu gibi bir tarih verilmiyor. Benim düşüncem 18-20’si gibi başlar, Noel hediyesi olur.

Kaynak: Sam Mobile

5 comments

Yeni yorum yaz:
  • Berk B. 25.Eki.2014 Link to comment

    Sonradan dahil olmuş (tek başına) Sony bile tüm Z serisine (s4 le aynı zamanda çıkmış ilk Z dahil) güncelleme vereceğiz açıklaması yaptı. Samsung gerçekten yazık ediyor, milyonlar satan cihazları alanlara. Unutmayın Samsung ve Apple ciddi para tuzaklarıdır, tüm bunlardan sonra Sony HTC LG gibi firmalara yönenilmelidir, Samsung ve Apple alanlardan şüphe edilmelidir.

  • Ali A. 25.Eki.2014 Link to comment

    2015 ilk ceyreginde gelmeyenn guncelleme guncelleme degildir. s4 e note 3 e bu donemdae gelmicekse samsung hic gondermesin bu guncellemeyi. s4 e s5in, note 3 e de note 4 un portlanmis lollipoplarini gonderir. smasung pismanliktir bu telefonlara 1000 tl uzwri para ver,me,yin. gdin moto g var 600 tl ve lollipopp alicak hemde s5 den daha once. samsumg enayilerin para kazwandirdigi bir firma

  • Enes 25.Eki.2014 Link to comment

    admin peki i9500 e mi yoksa i9505 mi ben baktım sam mobile a i9500 yok

  • sadece s5 e mi gelicek s4 hakkinda bir bilginiz varmı?

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!