This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Hem Android cihazınızı hem de çocuğunuzu koruyun

Çocuğunuz varsa mutlaka telefonunuzu ya da tabletinizi alıp karıştırmak, oyun oynamak ister. Bir yerden sonra sizde “Hayır” demekten sıkılacağınız için muhtemelen Android cihazınızı çocuğunuzla bolca paylaşmak zorunda kalacaksınız. İşte bu gibi durumlarda çocuğunuz ya da Android cihazınıza bağlı hesaplarınız için endişelenmenize artık gerek yok. Çünkü çocuğunuz ve cihazınız arasındaki ilişkiyi Kids Place - Parental Control ile tamamen kontrol altında tutabilirsiniz.

tablet infantil
© Shutterstock

Uygulama sayesinde çocuğunuz sadece sizin izin verdiğiniz uygulamalara erişebilecek, internete ya da başka uygulamalara siz izin vermediğiniz sürece giremeyecek. Ayrıca çocuklarını cihazınızdan hiçbir uygulama ya da dosyayı da silemeyecek. Bunun için tek yapmanız gereken Kids Place - Parental Control uygulamasını indirip cihazınızı çocuğunuza verirken uygulamayı çalıştırmak. Eğer uygulamanın farklı özelliklerinden de yararlanmak isterseniz ücretli versiyonu da var.

Kids Place - Ebeveyn Kontrolü Install on Google Play

Sizin de faydalandığınız ve önerebileceğiniz benzer uygulamalar var mı?

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • paylaşım için teşekkürler. anne babaların mutlaka düşünmesi gereken bir uygulama. eğer çocuk programı kaldırırsa elinden alırsın. bu kadar basit.

  • Şimdinin çocuklari artık cin gibi cep yada tableti alıp once bu programi kaldırıp ondan sonra istediği yere girerler

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!