This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

AndroidPIT okuyucuları 2014 yılında heyecanla yeni çıkacak cihazları bekliyorlar ve Android telefonları kullanmanın hileleri, en faydalı uygulamalar hakkında bilgilenme konularında ilgililer.  Bu haftanın en çok okunan haberleri, Samsung Galaxy S4’ün gizli özelllikleri, 2013’ün en iyi uygulamaları, yılın en beklenen telefonlarından biri HTC M8, Android telefonunuzla yapabileceğiniz havalı özellikler ve telefonunuzu nasıl temizleyeceğiniz oldu. Siz de okuyun ve Android dünyasında geride kalmayın.

catversusinternet1
© AndroidPIT

Samsung Galaxy S4: Gizli özellikler ve tavsiyeler

Samsung Galaxy S4'in o kadar çok özelliği, keşfedilmeyi bekleyen o kadar çok yönü var ki, bunların bir çoğunu bu telefona sahip olanlar bile bilmiyor. Galaxy S4'ü yeni satan alanlar ya da henüz yeterince kurcalamamış olanlar için bu ilginç özelliklerden küçük bir derleme hazırladık.

Android for Beginners EN
© AndroidPIT

2013'ün en iyi Android uygulamaları

2013 yılı Android uygulamaları açısından oldukça zengin bir yıldı. Birçok yeni uygulamanın yanında var olanlar da geliştirildi. İşte şimdi sizin için dünyaca ünlü teknoloji sitesi Mashable’ın “2013 yılının en iyi uygulamaları” listesini inceliyoruz.

HTC'nin yeni amiral gemisi yolda: HTC M8

HTC One'ın varisi olarak Tayvanlı teknolojinin devinin yeni amiral gemisi olması beklenen HTC  M8'e dair yepyeni ayrıntılar medyaya sızdı. Ancak şu ana kadar cihazla ilgili bildiğimiz her şey sadece söylenti düzeyinde.

HTC M8 Phone
© Mobilegeeks

Android cihazınız ile yapabileceğiniz 3 havalı şey

Herkes telefonunu tam kapasite ile kullanmak ister fakat yine de telefonumuzun birçoğumuzun bilmediği çok farklı özellikleri var. Her geçen gün yeni uygulamalar çıkıyor ve güncellemeler ile birlikte Android cihazımız da birçok yeni özelliğe kavuşuyor bu yüzden de bütün özellikleri bilmek neredeyse imkansız. İşte hayatımızı kolaylaştıracak ve telefonumuzdan aldığımız verimi arttıracak 3 havalı özellik daha.

Bir akıllı telefon nasıl temizlenir?

Tüm gün elimizde, nereye dokunursak ardından ona dokunuyoruz. Hadi günü geçtik akşamları daha da beter. Elden ele gezmesini onca insanın dokunmasını saymıyorum bile. Evet, ister inanın ister inanmayın fakat telefonunuz gerçekten mikroplar için iyi bir yuva ya da dinleme noktası. Bu yüzden arada bir indirdiğimiz uygulamalar kadar hijyene de dikkat etmekte fayda var.

galaxy xcover 2
Mikropların uğrak noktalarından; telefonlarımız...  © Samsung

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!