This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Android dünyasında haftanın özeti

Android dünyasında olup biten tüm gelişmeleri hafta boyunca size aktardık. Şimdi dönüp şöyle bir özet geçmenin zamanıdır. HTC One Mini'nin resmen tanıtılması, büyük ağabeyin Android 4.2.2 güncellemesine kavuşması ve Ramazan ayında işinize yarayabilecek uygulamalar haftanın öne çıkanları arasındaydı. 

01
© AndroidPIT

Hoşgeldin HTC One Mini!

Samsung'un Galaxy S3'le başlatıp, S4'le devam ettirdiği "mini" modasına HTC de uydu ve amiral gemisi cihazı HTC One'ın mini versiyonunun bir prototipini az sayıda basın mensubunun önünde görücüye çıkardı. Tanıtımı AndroidPIT adına Stephan Serowy yerinde izledi ve ilk izlenimlerini bizimle paylaştı. 

HTC One Mini'nin ayrıntılı incelemesi için tıklayın. 
HTC One Mini ve Samsung Galaxy S4 Mini karşılaştırması için tıklayın. 

DSC 0020
İşte HTC One Mini! / © HTC/AndroidPIT

Messi mi, Ronaldo mu? Galaxy S4 mü, iPhone 5 mi?

Teknoloji dünyasının bitmek bilmeyen tartışmalarından birine bir kez daha müdahil olduk ama bu kez biraz taraflı davranarak şu anda dünyanın en çok satılan akıllı telefonu olan Galaxy S4'ün, iPhone 5'de olmayan marifetlerini sıraladık. İşte Android kampının gözbebeği S4'ü, karşı kampın şimdilik son ürünü olan iPhone 5'e üstün kılan 10 özellik. 

Galaxy S4'de olup da iPhone'da olmayan 10 marifeti görmek için tıklayın.

samsung galaxy s4 iphone 5 teaser
Galaxy S4'ün on parmağında on marifet! / © Üretici/AndroidPIT

 

Android 4.2.2 güncellemesi HTC One'a ne getirecek?

Temelde HTC One sahiplerini ilgilendiren önemli bir incelememiz daha vardı bu hafta. Malum HTC One telefonlara Android 4.2.2 güncellemesi gelmeye başladı. Biz de söz konusu güncellemeyi herkesten önce kurup, ne gibi yeniliklerin söz konusu olduğunu inceledik. 

HTC One'a Android 4.2.2 ile gelen değişiklikleri görmek için tıklayın.

htc one android 422 2
Johannes güncellenmiş HTC One'ıyla çok mutlu! / © AndroidPIT

Çakma HTC One

Diğer yandan yine HTC One'la ilgili yaptığımız, gerçeğinden ayırt etmenin çok zor olduğu çakma HTC One'ı da şöyle bir görmenizi tavsiye ederiz. Ayrıntılar burada.

Ramazan geldi hoşgeldi

AndroidPIT olarak Ramazan ayıyla birlikte teknolojiyi en iyi şekilde kullanmak isteyenleri de unutmadık ve birçok uygulama arasından bu kutsal ayda sizlere rehberlik edecek beş tanesini seçerek bizzat inceledik ve tanıttık. 

ramazan uygulama
Fes başıma! / © AndroidPIT

En iyi 5 Ramazan ayı uygulamamızı tanımak için tıklayın.

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!