This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Aralık ayının ilk haftası geride kaldı. Hayatımıza giren kış, kendini iyice hissettirmeye başlarken soğuklar da içimize işlemeye başladı. Neyse ki AndroidPIT.com.tr ekibi olarak içinizi ısıtacak(!) haberler üretmek için bütün hafta boyunca var gücümüzle ,sizler için çalıştık! Ve son 1 haftada  yayınlanan en ilginç 5 haberimizi sizler için toparladık!

top5 news2
/ © AndroidPIT

1. Bu veriler doğruysa Galaxy S5 muhteşem bir telefon olacak!

Son günlerde Samsung Galaxy S5 ile ilgili çıkan dedikodular Güney Kore basınından sızmış, detay yoksunu haberlerden ibaretti. Fakat bu seferki kanıt haberin niteliğini “belki” den “muhtemelen” seviyesine yükseltiyor! Samsung’dan SM-G900S isimli bir cihaz benchmark (sıralama) listelerinde baş gösterdi!

androidpit galaxy s5 6
 / © galaxys5info.com

2. Samsung 2014 yılına hızlı girecek! İşte Samsung’un tanıtacağı cihazlar

Samsung ardı ardına yeni telefonlarını tanıtmaya devam ededursun herkes dört gözle Galaxy S5’i bekliyor. Güney Koreli üretici 2014 yılının sadece ilk çeyreğinde 5 adet yeni telefon tanıtacak.ETNews’in iddiasına göre Samsung'ım üst seviye serisi Galaxy’nin son versiyonu Galaxy S5 de ilk çeyrekte tanıtılacak modeller arasında.

3. Android telefonunuzu korumanın yolları

Akıllı telefonlarımız bizi dünyaya bağlarken bizim için aynı zamanda da tehdit oluşturuyorlar. Bütün kişisel bilgilerimizin kayıtlı olduğu bu cihazlar bazen sırf bu sebeple hırsızları ya da hackerların hedefi olabiliyor. Neyse ki telefonumuzu korumanın farklı yolları var!

security
© 123rf

4.CyanogenMod’un CM 10.2 ROM’u(Android 4.3) artık stabil!

Custom ROM denince akla ilk gelen topluluk olan CyanogenMod, 10.2 ROM’unu (Android 4.3 tabanlı) artık stabil hale getirdi. Bunun anlamı; artık bu ROM herhangi bir hata yada aksaklık olmadan çalışabiliyor.

cyanogenmod
 / © CyanogenMod

5. WhatsApp için mutlaka gerekli: WhatsApp File Sender

350 milyon aktif kullanıcısı da olsa, en popüler uygulamalardan biri de olsa WhatsApp Messenger mükemmel değil. Mesela uygulama üzerinden medya içeriklerini ne kadar paylaşsanız da direk olarak dosya paylaşamıyorsunuz. İşte bu nokta da WhatsApp File Sender devreye giriyor. Artık arkadaşlarınızla WhatsApp üzerinden dosya da paylaşabilecekseniz.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!