This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Kendini deli gibi kaptırdığın, çevrendekileri hiç duymadan saatler geçirdiğin oyunları seviyor musun? Eğer cevabın evet ise işte sana bunu yapabileceğin en iyi 4 FPS.

crysis 2 fps game hd wallpaper HD
Bu sefer hayatta kalmaktan fazlasını yapmalısın. © hdwpapers

Dead Trigger 2

Dead Trigger 2 bir FPS’den beklediğiniz her şeye sahip. İnanılmaz grafikler, onlarca silah seçeneği ve zombiler. Özellikle inanılmaz grafikleri ve çok gerçekçi zombi hareketleri sizi oyunun içerisine bir hayli çekiyor. İlk oyun gibi bunda da geldiğiniz yeri kaydedip başka bir cihazdan devam edebilirsiniz. Hayatta kalmaya çalışmak bu oyunda gerçekten çok zevkli.

dead trigger 2 ss
© AndroidPIT
DEAD TRIGGER 2 Install on Google Play

 

Modern Combat 4: Zero Hour

Gameloft’un birçok başarılı işinden biri olan Modern Combat 4: Zero Hour efsaneyi devam ettiriyor. Android tablet ya da telefonunuzda oynayabileceğiniz oyunda dünyayı nükleer savaş ve yok oluştan kurtarmaya çalışıyorsunuz. 20.000 farklı silah aranjmanının keyfini çıkarabileceğiniz oyunu isterseniz tek başınıza isterseniz çoklu oyuncu seçeneğiyle oynayabilirsiniz. Modern Combat 4: Zero Hour özellikle Call of Duty hayranları için birebir.

Modern Combat 4: Zero Hour Install on Google Play

 

N.O.V.A 3

N.O.V.A 3 fazlasıyla fütüristik bir FPS. Eğer bilgisayarınızda Halo ve Crysis oynayıp keyif aldıysanız Android cihazınızda da N.O.V.A 3 kesinlikle bakmanız gereken bir oyun. Oyunda özellikle ışık ve gölgeler inanılmaz bir atmosfer yaratıyor. Grafikleri de oldukça başarılı olan oyunda 6 farklı çoklu oyuncu modundan 12 kişilik savaşlara katılabiliyorsunuz. N.O.V.A 3 kesinlikle Gameloft’un medarı iftiharları arasında yer almakta.

nova 3 fp android
© AndroidPIT
N.O.V.A. 3 - Near Orbit... Install on Google Play

 

SHADOWGUN: DeadZone

Usta işi tasarlanmış bir oyun, çok iyi bir atmosfer ve sizi hemen bu atmosfere sokan ses efektleri. Eğer bunlar ilginizi çekiyorsa mutlaka SHADOWGUN: DeadZone oynayın. Online oynayabileceğiniz oyunda ilerledikçe seviye atlıyorsunuz, seviye atladıkça yeni silahlar açıyorsunuz. Oyunun bir diğer artısı da Google Play Store’da ücretsiz olması. Takım oyunu oynamayı sevenler DeadZone ile Shadowgun gezegeninin keyfini çıkarabilirler.

shadowgun android fps
© AndroidPIT
SHADOWGUN: DeadZone Install on Google Play

Sizi favori FPS oyununuz ne? Bize önerebileceğiniz alternatifler var mı?

7 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!