This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 4 comments

Android için Gangnam Style Uygulaması Play Store'da

Youtube üzerinde aldığı 900 milyondan fazlama tıklama ile izleme tüm zamanların izlenme rekorunu kıran, Güney Koreli Park Jae-sang nam-ı değer lakabı ile PSY lakaplı şarkıcı tarafından 2012 yazında  piyasaya çıkarılan Gangnam Style isimli hit şarkının çok eğlenceli bir Android uygulaması yapıldı. Google Play üzerinde dün itibariyle indirilebilen uygulama hakkındaki detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

 Aşağıda ekran görüntülerini görebiliceğiniz uygulama çok temel bir mantık üzerine oturuyor. Amacınız arka fonda çalan Gangnam Style şarkısı eşliğinde dans etmekte olan tosuncuk PSY'yi kendisine doğru gelen yukarıdan aşağıya doğru hızlıca inen atlardan sağa ve sola doğru kaçarak, ve ekranın yanından yuvarlanan cisimlerden üzerlerinden zıplayarak korumak.


Gangnam Style eşliğinde dans eden PSY'yi kendisine gelen cisimlerden uzak tutmaya çalışıyorsunuz

Oyunun kontrollerine gelince; PSY'yi sağa ve sola hareket ettirmek için telefonunuzun sensörlerini kullanıyorsunuz. Yani herhangi bir tuşa basmaya gerek kalmadan telefonu sağa yatırınca karakterimiz sağa, sola yatırınca ise sola hareket ediyor. PSY'nin üzerine ekranın sağndan ve de solundan gelen cisimlerin üzerinden zıplayabilmek için ise tombul arkadaşımızın üzerine dokunmanız yeterli. Bir disko platformu üzerinde çılgınca dans etmekte olan, milyonların sevgilisi PSY, kendisine bir cismin değmesi durumunde İngilizce'de 'Ouch' dilimizde 'Ah' olarak ifade ettiğimiz bir tepki veriyor. Bu arada PSY'yi ne kadar uzun süre herhangi bir engele çarptırmadan sahnede tutabilirsiniz topladığınız puanlar da bu durum ile doğru orantılı olarak o kadar fazla artıyor. Her oturumda toplamış olduğunuz skorları saklayabiliyorsunuz.

Android için Gangnam Style Uygulaması'nı Google Play üzerinden indirmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.


Gangnam Style - Game - 강남스타일
(uygulamayı indirmek için tıklayınız)

Gangnam Style Uygulaması hakkındaki görüşlerinizi yorumlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin.

 

Fotoğraflar: SugarApps

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!