This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
7 Shares No comments

Android Geliştirici Günleri 2015 yaklaşıyor

“Kendini geliştir, dünyayı değiştir” sloganıyla Android Geliştirici Günleri 2015 bu yıl 11-12 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde herkese açık ve ücretsiz yapılacak etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz. Programa gelince oldukça yoğun bir içeriğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Programı buradan inceleyebilirsiniz.

resizedimage
 © androiddeveloperday

Google, Microsoft, IBM gibi firmaların desteklediği etkinlikte AndroidPIT Türkiye’de “Basın Sponsoru” olarak yer almakta. Ülkemizde böyle etkinliklerin yapıldığını görmek özellikle de Android üzerine yoğunlaşılması bizi oldukça sevindirmekte. 

Android Geliştirici Günleri Nedir?

Android Geliştirici Günleri, mobil, web, sunucu ve yazılım teknolojilerindeki gelişmelerin ve gelecek öngörülerinin paylaşıldığı, renklilik oluşturabilmek adına her firmaya ve katılımcıya açık olan ve katılımın ücretsiz olduğu, her geçen yıl daha uluslararası hale gelen açık konferanstır. Etkinlikle ilgili daha detaylı bilgiyi buradan edinebilirsiniz. 

Bu arada emeği geçenlere tebrikler, Android Geliştirici Günleri etkinliğiyle ilgili de çok kullanışlı bir uygulama geliştirilmiş.

AGG15 - Android Developer Days Install on Google Play

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!