This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Android dünyasında olup biten tüm gelişmeleri hafta boyunca size aktardık. Şimdi dönüp şöyle bir özet geçersek, haftanın öne çıkan haberleri, Android işletim sistemiyle doğrudan alakalılardı. Android telefonunuzu yavaşlatan gereksiz uygulamalar nasıl sileceğinize dair verdiğimiz ipucuları, S4 için 10 harika tavsiye, S3’teki pil ve performans sorunları hakkındaki yazımız ve Android cihaz üreticilerinin güncelleme planları takipçilerimizin oldukça ilgisini çekti. Eset Mobile Security&Antivirus uygulaması da en öne çıkan uygulama incelemesi yazımız oldu.

google android old
/ © AndroidPIT/Google

Android telefonunuzu yavaşlatan gereksiz uygulamalar nasıl silinir?

Yeni başlayanlar için Android yazı dizimizde arka planda çalıştığı halde hiç kullanmadığınız gereksiz uygulamalardan nasıl kurtulacağınızı işledik. Telefonunuzun hantallaşmasını engellemek için bu yöntemleri izleyin:

http://www.androidpit.com.tr/android-gereksiz-uygulamalar-nasil-silinir

Samsung Galaxy S4 ile hayatınızı kolaylaştıracak 10 tavsiye

Galaxy S4, pil ömrünü uzatan, istenmeyen aramaları ve bildirimleri engelleyen ve yalnız başınıza seyahat ederken güvende kalmanızı sağlayan özelliklerle dolu. Sizin için, S4’ünüzü daha etkili kullanmanızı sağlayacak 10 yöntem paylaştık.

Okumak için:

http://www.androidpit.com.tr/samsung-galaxy-s4-10-tavsiye

Android 4.3 güncellemesi Galaxy S3'de pil ve performans sorunlarına neden oluyor

Samsung'un en popüler modellerinden biri olan Galaxy S3 için yayınladığı Android 4.3 güncellemesi, bazı cihazlarda ciddi pil ve performans sorunlarına yol açıyor. Kullanıcılardan gelen tepkilere bakılırsa Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi S3 marka cihazlarda "pil performansında düşüş, uygulamaların çökmesi, kablosuz bağlantıda kopmalar, performans düşüklüğü ve hatta sadece pili çıkarıp takarak çözülebilen kilitlenme" sorunlarına mevcut. Benzer sorunları siz de mi yaşıyorsunuz? Okumak için:

http://www.androidpit.com.tr/android-4-3-guncellemesi-galaxy-s3

android 4 3 samsung galaxy s3
© AndroidPIT

Android cihaz üreticilerinin güncelleme planları

Samsung, Sony, Acer, Dell, HTC, LG, Motorola gibi Android cihaz üreticiler KitKat güncellemesinin ardından gelecek planlarını yavaş yavaş açıklamaya başladılar. Samsung, Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 için Android 4.4 KitKat güncellemesi tarihlerini kesinleştirdi. Kitkat’ı siz de mi afiyetle bekliyorsunuz? Okumak için:

http://www.androidpit.com.tr/android-cihaz-uereticilerinin-guencelleme-planlari

Eset Mobile Security & Antivirus uygulaması

Mobile Security & Antivirus Android için tasarlanmış en iyi antivirüs programlarından biri. Neden olduğunu bu yazımızda öğreneceksiniz.

http://www.androidpit.com.tr/eset-mobile-security-antivirus-en-iyi-anti-virus-programi

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!