This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 2 comments

Android’i sadeleştiren uygulama: Wiser

Eğer akıllı telefonunuzu daha kolay bir arayüz ile kullanmak istiyorsanız ya da Android’e yeni başladıysanız ve adım adım ilerlemek istiyorsanız, size Wiser’ı önerebiliriz. Wiser, Android deneyiminizi oldukça sade ve basit bir hale getirerek akıllı telefonunuzu daha rahat kullanmanızı sağlayan bir uygulama. Uygulama özellikle yeni başlayanlar ve çocuklar için birebir.

androidpit wiser teaser
 © UIU LTD.

Ortalama deneyime sahip bir Android kullanıcısı telefonunun tüm özelliklerini bilmeyebilir. Teknolojiyle ve telefonuyla çok da içli dışlı olmak istemeyen kullanıcılar Android’in onlara sunduğu bazı özellikleri can sıkıcı ve akıl karıştırıcı bulabilirler. UIU LTD tarafından geliştirilen Wiser bu noktada çok verimli bir uygulama.

Launcher daha basit olamazdı: Ana sayfa bölümlere ayrılmış ve sizin temel ihtiyaçlarınızı gidermeniz için gereken her şey ana ekranda yer alıyor. Ekranı sola kaydırarak kendi zevkinize göre de düzenlemeler yapabilirsiniz. Başlangıç tuşuna basmak sizi her zaman ana ekrana getirecek.

androidpit wiser launcher 2
AndroidPIT

Yine uygulama eklemek ve düzenlemek gibi konular da Launcher sayesinde çok daha kolay. Bildirimlerinizin tamamı da tek bir alanda toplanıyor böylece kaçırmanız pek de mümkün olmuyor.

androidpit wiser launcher 1
© AndroidPIT

Sizce Android karışık mı? Böyle bir uygulamaya hiç ihtiyaç duydunuz mu?

Uygulamayı indirmek için

 

 

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • Yasin Öz 24.Şub.2015 Link to comment

    Eskiden olsa bu tür uygulamalara destek verirdim ama şimdi çok gereksiz olduğunu düşünüyorum. Çünkü kullanımı hiç de kolay değil. Smart launcher bile güzel değil bence. Zero launcher kullanması çok daha kolay. Zero gibi bir launcher varken bunlar çok gereksiz.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!