This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Android için en iyi 4 futbol oyunu uygulaması

Dünya Kupası’na çok az kala futbola olan açlığımızı tavan yapmış durumda. Geçen günlerde burada Dünya Kupası’nı Android cihazlarınızdan en etkin biçimde takip edebilmeniz için faydalı olacak uygulamalardan bahsetmiştik. Şimdi sırada Android cihazınızda keyfini çıkarabileceğiniz futbol oyunları var.

androidpit fifa world cup teaser4
© Getty Images

FIFA14 

EA tarafından çıkartılan süper popüler futbol oyunu FIFA 14 muhtemelen Android cihazlarınızda oynanabilecek en kapsamlı futbol oyunu. 33 farklı dil seçeneği, 600’ün üzerinden takım ve 16.000 üzerinde oyuncunun yer aldığı FIFA 14 şu anda rakipsiz görünüyor.      


androidpit fifa 3
 © AndroidPIT / EA

Flick Shoot 

Freekick konusunda uzmanlaşmak ister misiniz? Flick Shoot basit ara yüzü ile rahatça oynayabileceğiniz bir oyun. Farklı oyun tipleri barındıran oyun benzer uygulamalar arasında öne çıkmakta.


androidpit flick shoot
  © MobileCraft

Flick Shoot Futbol Install on Google Play

Real Football 2013

FIFA’nın tasarımına en yakın olan futbol oyunlarından Real Football 2013, aynı zamanda FIFA’ya da iyi bir alternatif. Gameloft tarafından geliştirilen uygulama sponsor anlaşmaları, kulüp çalışanlarıyla ilişkiler ve benzeri birçok özelliği de kontrol edebiliyorsunuz. Oyunu iyi bir cihazda oynamanız ayrıca önemli.


android real football 2013 1
© Gameloft

Real Football 2013 Install on Google Play

Akışkan Futbol

FIFA ya da Real Football’u küçük ekranda oynamak zor mu geliyor? Akışkan Futbol aradığınız çözüm olabilir. Takımınızın oyun stratejilerini belirlediğiniz oyun daha çok sizin taktiksel dehanıza odaklanıyor. (Bu arada gerçekten kim çeviriyo bu isimleri acaba.)


android fluid soccer
  © Fluid Games

Bizim gözümüzden kaçmış olan sizin önerebileceğiniz farklı futbol uygulamaları var mı?

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!