This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Tennis Android

(Resim: allvinyls.com)

Kendinizi tenis hayranı olarak görüyorsanız, muhtemelen iki gündür Tournoi de Roland-Garros, French Open olarak da tanınıyor, ile ilgileniyordursunuz. Bu turnuvayı takip etmeyip, yinede "ben bu sporu seviyorum" diyorsanız, tanıttığımız bu 7 uygulama tam sizin için.

Roland Garros 2012Roland-Garros 2012

Turnuvanın resmi uygulaması olan bu uygulama ile turnuvanın stadlarını üç boyutlu gezip, üç özel oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızıda davet edip, sonuçları Facebook'ta yayınlayabilirsiniz. Şimdilik eleme olmak üzere 25 Mayıs'tan itibaren tüm oyun sonuçlarını ve istatiklerini Roland-Garros 2012 ile takip edebilirsiniz. Sonuçları paylaşmak isteyenler uygulamanın sosyal ağ siteleri ile olan bağlantısını kullanabilirler.

roland-garrosroland-garrosroland-garros

 


tennis-mathTennis Math

Ücretsiz olan Tennis Math uygulaması ile kendi sonuçlarınızı ve istatiklerinizi kayıt edip, oyununuzu uygulamanın analizi ile edindiğiniz bilgilerle düzeltebiliyorsunuz. Fazlalıkla bulunan ayar imkanları ile küçükten büyüğe, amatörden profesyonele herkesin seveceği bir uygulama.

 

Tennis-MathTennis-Math

Tennis-Live-ScoresTennis Live Scores

ATP ve WTA turnuvalarının canlı sonuçlarından haberdar olmak istiyorsanız, Tennis Live Score uygulaması tam sizler için. Bunun dısında diğer tenis hayranlarıyla kendi sonuç tahminlerinizi de paylaşabilirsiniz.

 

Tennis-Live-ScoresTennis-Live-Scores

 

Roger-Federer-WallpapersRoger Federer Wallpapers

Yani, bu uygulama aslında kendini tanıtıyor ismiyle. Roger Federer hayranı olduğunu kanıtlamak istiyorsanız, oyuncunun duvar kağıtları bulunan bu uygulama sizin icin doğru seçim.

 

Roger-Federer-WallpapersRoger-Federer-Wallpapers

 

Cross-Court-TennisCross Court Tennis

Akıllı telefonunuz ile tabiiki „sadece“ sonuçlara bakmanız, kendi sonuçlarınızı girmeniz veya bir oyuncunun duvar kağıtlarını indirmeniz mümkün değil. Kendiniz de raketi elinize alıp ve topu dijital filenin karşı tarafına geçirebilirsiniz. Bunu yapmanız için üç ayrı zorluk derecesi, kariyer modu ve sekiz turnuva ile en iyi tenis oyunlarından biri olan Cross Court Tennis. Spor yapmaya zaman bulamayanlar için çok güzel bir zaman geçirme imkanı olan bu uygulama PlayStore'da 1,59 € fiyatı ile satışa sunulmuş.

Cross-Court-Tennis

Cross-Court-Tennis


Gachinko-TennisGachinko Tennis

Biraz daha fazla „retro“ takılmak istiyorsanız Gachinko Tennis bulabileceğiniz en ideal uygulama. 10 farklı yetenek ayarlanan ve 7 servis ögrenebileceğiniz bu oyun, çok karizmatik bir grafik ile hazırlanmış. Eski video oyunlarını hatırlayacağınız uygulama üstelik ücretsiz.

 

Gachinko-Tennis

Gachinko-Tennis

 
Virtual-Table-Tennis-3DVirtual Table Tennis 3D

Tercihinizi daha küçük bir sahadan yana kullanmak istiyorsaniz, spor dalını birazcık değistirerek devam ediyoruz: tenisin küçük kardeşi masa tenisi. Türkiyede zaten pek rastlanmayan masa tenisi oynama imkanlarını aramak istemiyorsaniz Virtual Table Tennis 3D uygulaması ile bu spor'un zevkini alabilirsiniz. Bu ücretsiz oyun ayrıca 30 level ve üç farklı zorluk derecesi ile geliştirilmiş.

Virtual-Table-Tennis-3D

Tenis hayranları ve olmak isteyenler için tavsiyelerimiz şimdilik bu kadar. Sizin tanıdığınız ve kullandığınız tenis uygulamalarını tabiiki tanımak bizi mutlu eder.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!