This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Android için Skype Güncellendi: Türkçe Desteği Yine Yok

Dünyanın en yaygın olarak kulanılan chat ve görüntülü konuşma uygulaması olan Skype dün itibariyle güncellendi. Güncellenen Skype tamamiyle yeni bir dizayna sahip olmasının yanında içerisinde bir çok performans geliştirmesini de içermekte. Fakat maalesef Skype'ın son sürümünde de Türkçe içerik desteği özelliği bulunmamakta.

android blog image
Windows'dan Android ve iOS'a  tüm cihazlar için bir Skype uygulaması mevcut / © Skype

Skype'ın son sürümü 4.0 Google Play üzerinden indirilebiliyor. Yeni sürümde Windows'un Windows Phone uygulmasının çizgilerini görmek mümkün. Yeni görünüş oldukça canlı, modern ve hoş bir görünüme sahip. 

Microsoft, Skype'ın yeni sürümünde sadece görsel içeriğe değil, performansa yönelik olarak da çok önemli geliştirmelerin altına imza atmış. Uygulama daha hızlı çalışmanın yanında aynı zamanda çok daha akıcı bir kullanım tecrübesi sunuyor. 

Microsoft'un Android ile en büyük kesişim noktalarından olan Skype uygulamasının akıllı telefon kullanıcılarının hizmetinde giderek daha iyi bir noktaya gelmesi sevindirici olsa da bu kadar önemli bir uygulamanın hala Türkçe dil desteğine sahip olmaması düşündürücü.

Skype'ın son sürümü 4.0'ı Google Play üzerinden indirmek için buraya tıklayınız. 

Kaynak: Skype - Blog

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!