This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Android ile çalışan iPhone 7 konsepti

Steve Wozniak’ın, (Apple’ın kurucularından Steve Jobs olmayan) Apple’ın Android cihaz yapabileceğini söylediği zamanı hatırlayan var mı aranızda? Evet hayal edince ortaya biraz kavram kargaşası çıkıyor, etmesek de olur yani. Zaten konsept videolar arasında Android ile çalışan iPhone 7 videosu hayal etmenize çok da gerek bırakmıyor.

Aslında konsept çalışmalar her zaman pek ilginç olacak diye bir kural yok. Sonuçta internettekilerin çoğu 3D program kullanmayı ucundan öğrenip, kenarsız bir tasarım çizim sonrasında kendilerine “vizyoner” diyen nerdler. SCAVidsHD bunlardan biridir kesinlikle demiyoruz, aslında biraz göz atılmayı da hakkediyorlar.

Ayını zamanda gerçek hayatta olması çok düşük ihtimal olan Android ile çalışan iPhone cihazı da konseptler de görebilirsiniz. Nedense insan Android'e Apple'ın pek yaklaşmasını istemiyor. Algılar çok farklı. Aslında Apple ve Android işbirliği sonucunda çıkabilecek bir cihazı düşünmek eğlenceli de olabilir ne kadar böyle bir işbirliği söz konusu olmasa da.

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!