This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 2 comments

Android ve IOS için Instagram Uygulaması Güncellendi

Mobil cihazlarda fotoğraf düzenleme uygulamalarının en ünlüsü ve de en yaygın kullanılanı olan Instagram; Android ve IOS platformuna yönelik uygulamarında güncellemeye gitti. Instagram'a yeni eklenen filtre ve uygulamadaki ufak değişiklikleri yazının devamında okuyabilirsiniz.

 Apple'ın IOS platformuna yönelik olan uygulamaya kıyasla çok daha kapsamsız olan Android için Instagram Uygulaması güncellemesi; uygulamanın ara yüzünde çok ufak değişiklikleri ve de ''Willow'' isimli yeni bir filtreyi beraberinde getiriyor.  Sıkı Instagram kullanıcılarının çok iyi bildikleri ''Inkwell'' filtresine çok benzeyen ''Willow'' filtresi ile çekilmiş bir fotoğrafı karşılaştırma amaçlı aşağıda göremektesiniz. 


Sol taraftaki fotoğraf ''Inkwell'' sağ taraftaki fotoğraf ise ''Willow'' kullanılarak çekilmiştir

''Willow'' filtresi bir çok Instagram hayranını belirli bir süre tatminkar bir şekilde oyalıyacağa benziyor. Bu arada henüz Instagram hastalığına tutulmamış olan fotoğraf ve fotoğraf düzenlemeye ilgi duyma potansiyeli olanlara Google tarafından satın alınan bir geliştirici tarafından sunulan Snapseed Uygulaması'na göz atmalarını tavsiye ederim. 

 

Fotoğraflar: nh / AndroidPIT

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • :)

    Fakat Twitter'ın yeni bir filtreleme sistemi oluyor artık. Konu ile ilgili bugün içerisinde haber portalımızda AndroidPIT Türkiye editörlerinden Gökhan'ın bir yazısı yayınlanacak.

  • Araz 11.Ara.2012 Link to comment

    Artik Twitter de İnstagram fotolarini gostermiyomus. Ne oluyosa bize oluyo :/

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!