This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

Android ve iOS Telefonlar için Adobe Photoshop Touch Uygulaması

Android cihazları ile yaptıkları fotoğraf ve imaj düzenleme işlemlerinde piyasada yer alan düzenleme uygulamalarından tartmin olamayanlara müjde! PC bilgisayarlarda tartışmasız bir numara olan Adobe Photoshop tablet bilgisayarlardan sonra artık akıllı telefonlara da uyarlandı.

Adobe Photoshop Touch isimli yeni düzenleme uygulaması sayesinde 12 megapiksel kaliteye kadar sahip olan tüm fotoğraflar üzerinde bildiğiniz Photoshop programının tadını çıkarabiliyorsunuz. Uygulamayı indirdikten sonra Photoshop'un kendi Cloud servisi olan Adobe Creative Cloud üzerinde 2 GB'lık saklama alanına sahip oluyorsunuz. 

Bu arada yeni Photoshop Touch'ın yüksek ekran çözünürlüklü yeni nesil cihazlara yöenlik olduğunun altını çizmek isterim. Bu bağlamda uygulama Apple Atlası içerisinde iOS 6 işletim sistemli iPhone 4S ve iPhone cihazlarda çalışırken işin Android kısmında ise Android 4 ve üzeri işletim sistemli cihazlar tavsiye edilmekte. 

Bu arada Android ve iOS telefonlar için Photoshop Touch uygulamasının kullanımı hakkındaki detayları aşağıdaki İngilizce videoda yakalayabilirsiniz.

(youtube linki: buradan)

.

Android ve iOS platformlar için satışa sunulan yeni Photoshop Touch uygulamasının fiyatı 7.99 EUR. Android için Adobe Photoshop Touch uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

 

Fotoğraf:Adobe Photohop

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!