This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Android L: Google Play Store için Material Design APK’sı

Google’ın yeni işletim sistemi Android L, Material Design konseptiyle kullanıcı arayüzü deneyimini oldukça etkileyecek. Bu değişimler Google Play Store üzerinde de etkili olacağa benziyor. İşte henüz güncelleme gelmeden, güncellemeyle Google Play Store üzerinde olacak değişiklikleri görmek isteyenler için ideal bir APK. Siz de bunu indirerek Google Play Store’da nelerin değişeceğini görebilirsiniz. Aslında bakarsanız oldukça fazla şey değişecek.

androidpit google play store material design
Soldaki yeni Material Design ile yapılan sayfa, sağdaki ise şu anda kullandığımız© ANDROIDPIT

Google Play Store’daki beğenilerinizi gösteren +1 sistemi oldukça yeni bir yüze sahip olacak. Böylesi daha temiz ve anlaşılır bir arayüz diyebilirim. Genel görünümde çok bir değişiklik yok gibi görünse de detaylarda oldukça farklılıklar var.

androidpit google play material design 1
© ANDROIDPIT

Uygulama sayfalarına da daha yakından bakarsak genel görünümün daha cazip bir hal aldığını söyleyebiliriz. Uygulamaların tanıtım videoların artık sayfanın en üstünde çıkıyor. Aynı zamanda artık uygulamanın geliştiricisine ulaşmakta daha kolay bir hal alıyor. Ayrıca benzer uygulamalarla ilgili de artık yeni bir tuş var.

androidpit google play store material design 2
© ANDROIDPIT
androidpit google play store material design 3
© ANDROIDPIT

Daha fazla incelemek isterseniz APK buradan indirilebilir. İndirmenizi de tavsiye ederim zaten, görün, kendi puanınızı kendiniz verin ve burada bizimle paylaşın.

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!