This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Dikkatiniz çok dağınık; günlük telaştan uzaklaşmak ve dış dünyaya biraz olsun algılarınızı kapatmak mı istiyorsunuz? Bunu bir Android oyun ile gerçekleştirebilirsiniz: Fruit Shoot. Bu nişan alma/ok atma oyununa göz atmak için haberimizi inceleyebilirsiniz.

(c) Words Mobile

Ben tüm basit konseptli oyunlara açığım. Yeter ki ortaya yeni bir şey koysunlar veya başka bir deyişle farklılık getirsinler. Bu oyun tarzında piyasada çok sayıda oyun var. Fakat oyunun Play Store'da üst sıraları zorlaması bile (şu an en popüler ücretsiz uygulamalar arasında 15. sırada) baştan oyunun iyi olma potansyelini artırıyor. Zaten ücretsiz olduğu için indirmekten pişman olmak gibi bir durum da yok.

Oyun kısaca Türklerin de kanında olan yay ve okla hayvan arkadaşların üzerlerinde veya ortalıktaki meyveleri vurmak üzerine kurulmuş. Bu meyveleri vururken dikkatli olmak gerek zira hayvan arkadaşımızın kafasına ok saplamak istemeyiz. O durumda oyunu kaybetmiş oluyor. Rakibin kafasının üzerindeki meyveleri birer birer vurduktan sonra da ona karşı bir düelle başlıyor ve birbirimize ok atmaya ve karşı tarafı devirmeye çalışıyoruz.

Oyunu güzel kılan noktalar: Bir süre sonra kafalarının üzerinde meyve olan arkadaşlar hareket etmeye başlıyor. Bu da hedefi vurmayı güçleştiriyor. Bir diğer güzellik yayı çekme oranınız ve çektikten sonra (sanırım nefes alıp vermelerden dolayı) yayı gerili tutma gücünüz önemli.

Özetle: Oyun kesinlikle bir Angrybirds veya Hill Climb Racing gibi bağımlılık yaratacak cinsten değil. Fakat bu oyunlardan daha az kafa yoracağınız bir 10-15 dakikayı size vaat ediyor.

Bu 90 bölümden oluşan Android oyun hakkında önceden yapmış olduğumuz daha detaylı incelemeyi görmek için buraya

Oyunu hemen ücretsiz bir şekilde indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Yok ben tatmin olmadım, ekran görüntülerine bakmak istiyorum diyorsanız ekranı aşağı kaydırabilirsiniz:

Ekran görüntülerinden tatmin oldum oyunu artık indirebilirim diyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

(Fotoğraf hakları: Fruit Shoot / Words Mobile)

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!