This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Android platformunda en iyi tasarlanmış uygulamalar

Android için uygulama yaratmak bazen karmaşık ve çetrefilli bir iş olabiliyor. Özellikle hem tarz sahibi hem de işlevsel bir uygulama yaratmak işin en zor kısımlarından. İşte işin içine tarz ve stil girdiğinde Android için en iyi tasarlanmış uygulamalar.

BestAppsAndroid
Bir uygulamayı hem işlevsel hem tarz sahibi üretmek. Zor iş... © Android Developer's Blog

Android Developer’s Blog tarafından yayınlanan listede uygulamanın güzelliğine ve fotoğraflar, görseller, tipografi, arayüzler gibi ustaca tasarlanmış detaylara odaklanılmış. Bu uygulamalar bizzat uygulama geliştiricilerini etkilemeyi başaran uygulamalar yani bir bakıma ortada özel ve başarılı bir iş olduğu ortada. Yeni yayınlanan listede yer alan uygulamalar: Timely (saat uygulaması), Circa (haber okuyucu), Etsy (ürün uygulaması), Airbnb (rezervasyon), The Whole Pantry (tarifler ve rehber), Runtastic Heart Rate Pro, Tumblr (fotoğraf paylaşım), Umano (haberler), Yahoo! Hava Durumu, Grand St (tasarım uygulaması) and Pinterest.

Timely Alarm Clock Install on Google Play Etsy: Handmade & Vintage Goods Install on Google Play Airbnb Install on Google Play The Whole Pantry Install on Google Play Runtastic Heart Rate PRO Install on Google Play Tumblr Install on Google Play Yahoo Hava Durumu Install on Google Play Grand St. Install on Google Play Pinterest Install on Google Play

Siz bu uygulamalardan herhangi birini kullanıyor musunuz? Sizce bir uygulamayı ne "güzel" hale getirir?

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!