This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Elinizde harita yoldayken ve internete erişiminiz yokken, keşke bir pusulam olsaydı da kaybolmasaydım diyenler için Android pusula uygulamalarını tespit ettik. Pusula kullanmak isteyen birçok kullanıcı, telefonun içindekini, özellikle GPS’e bağlı olanını kullanıyor. Artık elde pusula devri bitti. Bu pusula uygulamaları neredeyse her telefonda çalışıyor. Tek sorun bazılarında daha iyi çalışması. En iyi beş Android için pusula uygulaması şu şekilde.

top boussole android teaser
© AndroidPIT

Pusula - Smart Compass

Smart Tools tarafından yapılmış bir pusula uygulamasıyla başlıyoruz. Ücretsiz versiyonu siz kameraya bakarken pusulayı kullanmanızı sağlıyor. Mesela binanın nerede olduğunu görmek için. Pro versiyonu ücretli ve GPS desteği var. Reklam kaldırabiliyor.

Pusula : Smart Compass Install on Google Play

Kararlı pusula

Jiroskopu açık ya da kapalı hale getirebiliyorsunuz. Eğer sensörünüz kaprisliyse size yardımcı oluyor. Android 1.3 ve üzerinde çalışıyor.

top boussole android
 © AndroidPIT
Kararlı pusula Install on Google Play

Simple Compass

İsminden de anlaşabileceği gibi bu pusula basit bir pusula. Ancak avantajı eski akıllı telefonları es geçmemesi ve ayarların içinde kaybolmamanız.

Marine Compass

Marine Compass çok güzel bir üç boyutlu pusula. Birçok ayarı var ve arayüzü de başarılı. Gerçek bir denizci pusulası.

top boussole android 2
© AndroidPIT
Marine Compass Install on Google Play

3D Compass+

3D Compass + hızınızı, pozisyonunuzu, yönünüzü ayarlayabileceğiniz, gerçekliği taklit eden bir uygulama. Dikey, yatay olarak kullanılabiliyor. Pusula uygulamaları arasında en iyisi buydu.

3D Compass Plus Install on Google Play

Sizin önerebileceğiniz yön bulma ya da pusula uygulamaları var mı? Bizimle paylaşın.

3 comments

Yeni yorum yaz:
  • 3D Stabilized Ball Compass'da çok güzel ve stabil bir pusuladır...ve burada paylaşılanlar en iyisi değil, markette daha iyileri var...

  • hic kullanmadim pusula uygulamasını

  • paylaşım için teşekkürler.
    smart compass uygulamasını indirmiştim ama sanki düzgün çalışmamıştı. yine de smart tools'un çok kullanışlı uygulaması var. denemenizi öneririm.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!