This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 12 comments

Android cihazınızı tarayıcıya dönüştürün

Özellikle iş yerlerinde, belgeleri tarattırmak bazen çile olabiliyor. Zor çalışan makineler ya da sizden önce sıraya geçmiş kişiler yüzünden bu basit iş çok vaktimizi alan bir sürece dönüşebiliyor. Artık bu işlemi birkaç uygulamayla yerinizden kalkmaya gerek bile kalmadan Android cihazınızda yapmak çok kolay. İşte ihtiyacınız olan uygulamalar.

shutterstock 123566737
Bu makinalarla uğraşmaya gerek yok. © Glovatskiy 

Google Drive

Android cihazlara yüklenmiş olarak gelen Google Drive ile belge ya da faturaların fotoğraflarını çabucak çekip PDF olarak kaydedebilirsiniz. Uygulama üzerinden önceden çektiğiniz fotoğrafı alın ve taratma seçeneğini seçin. İşlem bittikten sonra dökümanınız Drive'ınıza aranabilir PDF olarak kaydedilecek.

scan1
 © AndroidPIT
Google Drive Install on Google Play

Evernote

Eğer siz de Evernote’un organizasyon özelliklerinden faydalanıyorsanız şanslısınız çünkü uygulama Google Drive ile aynı hizmeti sunuyor. Çekip şekillendirdiğiniz dosyaları Evernote hesabınıza kaydedebilir ve ileride bu hesap üzerinden PDF dosyalarınızı kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gerekense ekranın sağ üst köşesindeki kamera ikonuna tıklamak ve daha sonrasında fotoğrafını çektiğiniz belgeyi şekillendirmek.

scan2
  © AndroidPIT
Evernote - düzenli kalın. Install on Google Play

Scan to PDF

Scan to PDF, sadece tarayıcı ihtiyacınızı görmeye yönelik olan oldukça kullanışlı ücretsiz bir uygulama. Bu uygulamayla belgelerinizin çektiğiniz fotoğraflarını kesip biçimlendirdikten sonra PDF dosyalarına dönüştürüp cihazınıza rahatlıkla kaydedebilirsiniz. 

scan3
© AndroidPITSizin benzer işlemler için tercih ettiğiniz farklı bir uygulama var mı?

Sizin de benzer uygulama önerileriniz var mı? 

12 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!