This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Android telefonlarda haftanın indirimleri

Akıllı telefon satışlarında kredi kartına taksit imkanının ortadan kalkmasıyla birlikte sektörün nasıl etkileneceğini herkes merakla beklerken, büyük teknoloji mağazaları geçici indirimlerle fırsatlar sunmaya devam ediyorlar. İşte telefonunu değiştirmek isteyen ya da en sonunda Android dünyasına adım atmak isteyen okurlarımız için haftanın indirimleri. 

smartphone 2014
© AndroidPIT

799 TL'ye Samsung Galaxy Win

Samsung'un ürün çeşitliliği içinde gözden kaçan cihazlardan biri olsa da, Samsung Galaxy Win, 4.7 inçlik ekranı, 1.2 GHz işlemcisi ve 8 MB dahili belleğiyle bu fiyata satın alabileceğiniz en yetkin telefonlardan biri olarak dikkat çekiyor. Cihazı bugünlerde Vatan Bilgisayar'da 799 TL gibi uygun bir fiyat karşılığında satın almak mümkün. Kampanyayla ve cihazla ilgili ayrıntılı bilgilere erişmek için bu linke tıklayabilirsiniz. 

Darty'de S4 Mini, 999 TL

Türkiye'de satılan en popüler telefonlardan biri olan Galaxy S4 size fazla büyük geliyor ya da bütçenizi aşıyorsa, en iyi alternatiflerden biri elbette bu cihazın küçültülmüş ve donanım özellikleri sulandırılmış versiyonu olan S4 Mini. S4 Mini şu aralar, Darty'de 999 TL gibi uygun bir fiyata satılıyor. Darty'de devam etmekte olan kampanyayla ilgili ayrıntılara buradan erişebilirsiniz. Galaxy S4 Mini hakkında ayrıntılı bilgi ve inceleme yazıları içinse sizi AndroidPIT donanım sayfalarına alalım. 

galaxy s4 mini
S4 Mini küçük olsun benim olsun diyenler için! / © AndroidPIT

349 liraya Android tablet 

Kısa süren büyük indirimleriyle dikkay çeken MediaMarkt'ın Internet sitesinde ise haftanın öne çıkan fırsatlarından biri tablet almak isteyenleri ilgilendirebilir. HASHTAB marka tablet çok fazla bilinmiyor olsa da, 10,1 inçlik ekran, Android 4.1.1 işletim sistemi ve 1.5 GHz'lik işlemci gibi özellikler 350 TL gibi komik bir fiyatla birleşince, dikkat çekici bir alternatif ortaya çıkıyor. Özellikle de çocuğuna ilk tabletini almak isteyen ailelerin dikkatini çekecek bir fırsat olabilir. Kampanyanın detayları için buraya tıklayabilirsiniz. 

S3 Mini sadece 649 TL

Her geçen hafta fiyatı biraz daha düşen ve ortalama kullanıcının bir akıllı telefondan beklentilerini gayet iyi karşılayan Samsung Galaxy S3 Mini, bu hafta Gold teknoloji mağazasında 649 TL gibi uygun bir fiyata satışa çıkmış durumda. Kampanya ayrıntıları için buraya tıklayın. S3 Mini hakkında çok daha ayrıntılı bilgi için AndroidPIT'in donanım sayfalarına göz gezdirebilirsiniz. 

galaxy s3 mini
Türkiye piyasasının en popüler telefonlarından biri olan Galaxy S3 Mini. / © AndroidPIT

Teknosa'da 469 TL'ye Galaxy Ace

Ülkemizde çok sevilen Samsung modellerinden biri olan Galaxy Ace, özellikle iyi bir giriş seviye telefonu arayan Android düşkünleri için akla gelebilecek alternatiflerden biri durumunda. 3.5 inçlik ekrana sahip cihaz, telefondan beklentilerini minimumda tutan ve cebime sığsın diyenler için 469 TL gibi bir fiyatla Teknosa'dan satın alınabiliyor. Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgilere bu linkten erişebilirsiniz. 

Siz de dikkatinizi çeken diğer indirim fırsatlarını yorum bölümünde ya da forumumuzda diğer okuyucularımızla paylaşabilirsiniz. 

4 comments

Yeni yorum yaz:
  • aynn ama bence 150 200 tl koy lg g al daha iyi

  • Bu fiyata S4 mini almak salaklık olur onun yerine her ne kadar biraz eskisede aynı fiyata Nexus 4 almak daha mantıklı olir..

  • Çok sevilen telefon modellerinden biriymiş...:), güldürmeyin beni...Millet ucuz ve bir şey var diye alıyor, ama bilmiyorlarki bu ve bu sınıftaki benzer telefonlar kasıntıdan başka bi' şey değil...Bütün şirketlerin "AMİRAL GEMİSİ" konumunun dışındaki telefonlar hikaye...Evet maalesef...Benim naçizane tavsiyem, üst segmentteki telefonların 2.ellerini almaktan yana...

  • Yasin Öz 04.Şub.2014 Link to comment

    paylaşım için teşekkürler.
    yalnız 350 TL'ye o tablet alınmaz. onun yerine samsung tab 7 yada asus memopad hd 7 alınabilir.
    ayrıca ace artık çok eskidi. LG L5 II ona göre çok çok daha iyi bir telefon. samsung almak isteyen galaxy goung yada galaxy fame alabilir. yada yine aynı fiyat aralığınd trend, trend lite yada trend plus alabilir.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!