This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 5 comments

[Liste] Android Uygulaması Olan Türk İddia Siteleri

Türk erkeklerinin en büyük tutkularından biri futbolsa diğeri "iddaa"dır. Bu haberimizde sizler için halihazırda Android uygulamaları olan Türk iddia sitelerini ve uygulamalarını tanıtıyoruz. Uygulamaların listesi, ekran görüntüleri ve daha ayrıntılı bilgi için haberimize tıklayın.

(c) Barcelona, (c) İddaa

Hiç unutmam, lise yıllarımda sınıfın arkasında koşullanmış özellikle sabahları dersten önce bir yığın erkek olurdu. Bu erkek grubunun ise değişmez muhabbet konusu "iddaa" ve iddaa kuponlarıydı. Herkes ders esnasında bile sürekli gazetelerin iddaa eklerini okur tüyo kapmaya çalışırdı. Tabii bir de kupon doldurup tekel bayiine gidip kuponu işletmek gibi şeyler vardı. Şimdi ise işler bir hayli değişti. Aşağıdaki iddia sitelerinin Android uygulamalarıyla bundan böyle kupon doldurma mobil dünyaya çoktan taşınmış durumda. Tabii kupon doldurmak bu uygulamaların özelliklerinden sadece biri. Bu uygulamalarda canlı skorlardan tutun da, haberlere kadar pek çok özellik mevcut.

Ben uygulamaları indirip biraz kurcaladım. Dürüst olmam gerekirse hayatımda hiç iddia oyunu oynamadım ama şahsen Maçkolik (ki içlerinde Google Play Store'da uygulaması olan tek uygulama; diğer uygulamaları şirketler kendi sitelerinden yayınlıyor) son derece profesyonelce hazırlanmış bir uygulama.

Uygulamaların hemen hemen tüm özellikleri telefonumdan ekran görüntüsünü aldığım ana menülerden anlaşılıyor. O yüzden sizleri çekmiş olduğum ekran görüntüleri ve indirme linkleriyle baş başa bırakıyorum. Şeytanınız bol olsun. :)

1- Bilyoner Android Uygulaması

(Uygulamayı indirmek için tıklayın)


(c) Bilyoner

2- Maçkolik Android Uygulaması

(Uygulamayı indirmek için tıklayın)


(c) Maçkolik

 

3- Misli Android Uygulaması

(Uygulamayı indirmek için tıklayın)


(c) Misli

4- Nesine Android Uygulaması

(Uygulamayı indirmek için tıklayın)


(c) Nesine
 

Bunların dışında Tuttur.com ve ve Birebin.com ile uygulamalarının olup olmadığı hakkında bizzat görüştüm ve aldığım cevap Android uygulamalarının yapım aşamasında olduğu yönünde. Oley.com sitesinin ise sadece Apple için wap adresi mevcut.

 

Haber Resmi: fcbarcelona.com ve iddaa.com (Tarafımdan düzenlenmiştir.)

5 comments

Yeni yorum yaz:
 • @ Taha: İnsanların zaten kumara eğlimi var mıydı (veya zaten kumar yasak olsa da olmasa da toplumun bir gerçeği mi?) ve başka açıdan onları alıştıran bu siteler mi... burası tartışılır. Hatta işi biraz daha öteye götürerek şunu söylemek istiyorum: İddaa'nın kumar olup olmadığı konusunda şüphelerim var çünkü burada takımların geçmişteki performanslarına göre tahminde bulunabiliyorsunuz. Birden altıya kadar bir rakama para yatırıp zar atmıyorsunuz.

  Diğer bir soru işareti bu tür siteleri yasaklayarak -bazılarımızın yanlış olduğunu düşündüğü- bu tür şeyleri gerçekten önleyebilir miyiz?

  Ama uygulamaları inceledikten sonra gördüğüm bir gerçek var ki bu sektör gerçekten inanılmaz derecede büyük. Sadece Maçkolik'in uygulaması için ne kadar profesyonel çalışıldığı bile bunu gösteriyor.

  @ Sezer: Volkan'ın neden sessizliğini bozması gerektiğini anlamadım. İlk olarak haberi yazan benim. İkincisi bu haberin insanları (ve hatta senin gibi genç arkadaşları) kumara sürüklediğini düşünmüyorum. :) Olan bitenlerden haberdar olmak her zaman gözlerimizi kapatmaktan çok daha iyidir.

 • Volkan Emre sessizligini bozmayi dusunuyor musun?

 • Cok dogru

 • Taha 30.Kas.2012 Link to comment

  ulan milleti kumara alistirmislar resmen

 • Ben daha 13 yasindayim.Kotu etkileniyorum.:)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!