This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 2 comments

Android ve iOS için en pahalı uygulamalar

Ağustos teknoloji haberleri ve büyük haberler için biraz sıkıcı bir ay. Bu yüzden kendimizi farklı bloglarda vakit geçirip, heyecan yaratacak birkaç dedikodu bulmak için çırpınırken bulabiliyoruz. Biz de piyasadaki en pahalı uygulamaları sizin için bulmaya karar verdik. Eminim ki bazıları sizi çok şaşırtacak.

money
 © AndroidPIT

İnsanlar genelde paralarını ortaya saçan kişilerden hoşlanmazlar ama gene de böyle insanlar var. Bir evin, araban, yazlığın, çeşitli teknolojik oyuncakların ve daha bir sürü şeyin varsa ne yaparsın? Sanırım, bu uygulamalardan bazılarına para savurabilirsin.

Apple ve Google’ın en büyük farkı geliştiricilerine para kazanmaları için verdiği izin. Google Play Store en fazla 200 dolara, Apple Store ise 1000 dolara kadar izin veriyor.

money2
Arkadaşlarına ne kadar zengin olduğunu mu göstermek istiyorsun? Senin için hazırladığımız listeyi incele / © kumolos.com

Not: Kusura bakmayın. Bu uygulamaları, malum, ekonomik sebeplerden dolayı deneyemedik. Ve bu uygulamalardan birini alacaksanız da, salim kafayla karar verdiğinizden emin olun derim.

Cüzdan düşmanı Androidler

200 dolarlık bir limitle Google Play Store’da az sayıda pahalı uygulama bulabiliyorsunuz. Hatta 200 dolar ödeyip, sadece bir resim gördüğünüz bile bir uygulama var. Evet sadece bir resim görüyorsunuz. Canı çok para harcamak isteyenlere özel.

Pahalı olup hiçbir işe yaramayan uygulamalardan devam edersek, Vuvuzela World Cup Horn Plus isimli uygulamaya 200 dolar verip, 2010 yılının tüm zaferini/utancını tekrar yaşayabiliyorsunuz.

Zor bela kazandığınız parayı işe yarar bir şeye mi harcamak istiyorsunuz? O zaman Zollinger’s Atlas Surgery uygulaması ve onun gibi tonla diğer tıbbi uygulamalardan birini alabilirsiniz.

Apple’ın en pahalı uygulamaları

Apple’ın pahalı uygulamalar yelpazesi daha geniş. The VIP Black uygulaması 999.99 dolarlık bir moda, oteller, restoranlar ve lüks yaşam uygulaması. Eğer ki 1000 dolar elinizin kiriyse ve Amerika’da yaşıyorsanız, tam size göre.

Bir avukat mısınız? Ya da avukat olmayı mı düşünüyorsunuz? 1000 dolarınız mı var? O zaman BarMax cebinize layık. Bu uygulama New York ya da Kalifornya’da baro sınavına girecekler için bir tekrar testi. Hukuk okumak bu kadar pahalıyken, belki 1000 dolar pek de sorun değildir.

Bir diğer enteresan gereksiz uygulama ise Water Globe. Bu çocuklar için interaktif bir ekran duvar kağıdı. Ne kadar mı? 220 dolar.

Sizce piyasadaki en iyi ya en saçma pahalı uygulama hangisi? Aşağıda yorumlarda bizimle düşüncelerinizi paylaşın.

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • Tum ucretli uygulamalar desem yeridir. ben bu ucretlilerin hepsini belese indiriyorum ne gerek var paraya pula :)

    • Çok doğru her iki işletim sistemine sahip telefonlarda ücretsiz bi şekilde indirmek mümkün(androidde daha kolay)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!