This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

En son 1 milyon üye sayısını Nisan ayında kutlamıştık ve şimdi daha üstünden çok geçmemiş olmasına rağmen -yaklaşık yedi-sekiz ay- geçen haftasonu tam tamına 2 milyon üye sayısına ulaşmış bulunuyoruz. Bunun için herkese teşekkürler!

AndroidPIT yaklaşık üç senelik bir site; ilk blogunu 2009 senesinin Haziran ayında girmiştik. Bu açıdan baktığımızda inanılmaz hızla büyüyen bir topluluk ve şirket olmamız kimsenin aklına gelmezdi. Mayıs 2009'da AndroidPIT'in 400 üyeyi ne zaman geçeceğini sormuştuk ve 400. üyenin gelmesi bir günü bulmuştu. Şimdi baktığımızda sitenin iki milyon üyeye bu kadar kısa sürede ulaşmış olması gerçekten olağanüstü.

AndroidPIT kayıtlı üyeleri dışında takım olarak da büyüdü: Şu an Alman sitesine ek olarak tüm dünyanın farklı köşelerinden gelen ve siteye destek veren 50 çalışan sitenin İngilizce, İspanyolca, Rusça, Portekizce, Fransızca, Türkçe ve İtalyanca kısımları için çalışıyor.

İki milyon üyeyi aşmış olmak bizim için bir kutlama nedeni olmakla birlikte bizim işimize daha çok asılmamız için de bir neden. Nitekim halihazırda site için çoktandır yeni bir uygulama geliştirmeyi düşünüyoruz fakat onun için biraz daha zaman geçmesi gerekecek gibi.

(Fotoğraf: Lutz Stallknecht/pixelio.de, Nico Heister/AndroidPIT)

5 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!