This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 4 comments

AndroidPIT Ücretli Uygulamaları 24 Saat İçinde İade Edilebiliyor

AndroidPIT Uygulama Merkezi'nden satın alınan uygulamaları artık 24 saat içerisinde geri iade etme şansına sahipsiniz. Geri iade işlemlerinizi AndroidPIT sitesi üzerinden ya da mobil cihazlarınıza indirdiğiniz ya da indirebileceğiniz AndroidPIT Mobil Uygulaması'nı kullanarak yapabilirsiniz. Detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 Herhangi bir uygulamayı yanlışlıkla satın almak, ya da satın aldıktan çok kısa bir süre sonra pişman olmak gibi insan olmanın getirdiği durumların bilincinde bir platform olan AndroidPIT; takipçileri ve kullanıcılarına özel olarak AndroidPIT Uygulama Merkezi 'App Center' üzerinden satın alınan uygulamaların 24 saat içerisinde geri iade edilmesine olanak tanıyor. Hem AndroidPIT websitesi hem de AndroidPIT'in mmobil uygulaması üzerinden yapılabilecek iade işlemlerinin detayları ise şu şekilde: 

Web Sitesi Üzerinden İade İşlemleri

  • AndroidPIT.com.tr üzerinde satın almış olduğunuz uygulamanın açıklama sayfasına gidin. İlgili sayfaya gitmek için iade etmek istediğiniz uygulamanın adını sağ üst köşede yer alan arama penceresine girebilirsiniz. Fakat sizler için muhtemelen en kolay yol aşağıdaki sırayı takip etmek olacaktır: 

Benim sayfam -> uygulama alımları -> satın alınmış tüm uygulamaları görüntüle

  • Aşağıdaki fotoğrafta görüntülenen ekran ile aynı özelliklere sahip olması gereken ekran üzerinde 'Yükle' seçeneğinin hemen yanında yer alan ok işaretine tıkladıktan sonra açılan kutucuk içerisinde 'Geri İade' seçeneğine tıklayın


Seçtiğiniz uygulamayı geri iade etmek için yukarıda maviye boyanan alana tıklayınız

 


Sonrasında yukarıda görüntülenen ekranda 'ok' seçeneğine tıklayınız

 


İade İşleminiz gerçekleşecektir

Bu noktada AndroidPIT Uygulama Merkezi üzerinden satın alınan uygulamaların geri iadesi ile ilgili önemli açıklamalar

  • Daha önce geri iade edilmiş bir uygulama tekrar satın alındığında ikinci bir kez geri iade edilemez.
  • AndroidPIT web sitesi üzerinden satın aldığınız bir uygulamayı henüz Android cihazınıza yüklemediyseniz , geri iade işlemleriniz sadece AndroidPIT web sayfası üzerinden yapılabilir. Fakat ilgii uygulamayı Android cihazınıza yüklemeniz durumunda iade işlemlerini AndroidPIT Mobil Uygulaması'nı kullanarak da yapabilirsiniz.

AndroidPIT Mobil Uygulaması (Uyg Merkezi) Üzerinden İade İşlemleri

  • Uyg Merkezi'ni başlatın
  • ''Benim Uygulamalarım'' a gidin
  • Geri iade etmek istediğiniz uygulamayı seçin
  • Ekran üzerinde en altta yer alan 'Kaldır + İade Et' seçeneğine tıklayın

 


Herhangi bir uygulamanın Androidpıt Mobil Uygulaması'nda kaldırılması

AndroidPIT Uygulama Merkezi olan 'App Center' üzerinden satın alınmış olan uygulamaların geri iade işlemleri yukarıda anlatıldığı gibidir. Bu bağlamda ortaya çıkabilecek kullanıcı temelli hatalardan AndroidPIT sorumlu tutulamaz.

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!