This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Ve en sonunda… AndroidPIT dünyanın en büyük Android platformu oldu

AndroidPIT, artık resmi olduğu için gururla söyleyebiliriz ki, dünyanın en büyük Android platformu. 2014 ve geçtiğimiz Ocak ayının rakamlarının kayıtlanmasıyla beraber bizim de başarımız tescillenmiş oldu. Tüm dünyadaki AndroidPIT ailesi üyelerine yani sizlere en iyi haberleri, görüşleri ve tavsiyeleri ulaştırmaktan çok mutluyuz.

androidpit happy new year 2015
Sizin sayenizde... © ANDROIDPIT

Rakamlar

Büyük derken ne kadarlık bir büyüklükten bahsediyoruz? Ocak ayıyla beraber AndroidPIT toplamda yayın yaptığı 7 dilde 18.4 milyon tekil okuyucuya ulaşmakta. Dünyanın her noktasından insanın güvendiği bir kaynak olarak size rahatlıkla şunu söyleyebiliriz ki bu daha başlangıç…

Teşekkürler

İster üyemiz olun ister dün bizi keşfetmiş olun fark etmez, size tüm AndroidPIT ailesi adına teşekkür etmek isteriz. Bu başarıya siz olmadan ulaşamazdık.  

Artık bu platformu bir sonraki noktaya taşımak bizim olduğu kadar sizin de elinizde. Çünkü AndroidPIT’in içeriğini ve yaklaşımını belirleyen yine okuyucuları. Bu yüzden bizimle iletişim içinde olun, yazıp çizmekten, sormaktan çekinmeyin ve hep beraber internetteki en iyi Android içeriklerini yaratalım.

 

-Omar Hamwi, İçerik Müdürü

 

16 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!