This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 4 comments

AndroidPIT Almanya Ekibi Google Ofisi'ni Ziyaret Etti

AndroidPIT Almanya sayfasının editör, forum yöneticisi ve forum adminleri Google'ın Hamburg'da yer alan Almanya merkez ofisine bir ziyarette bulundular. Androidpit topluluğu üyeleri ile Google'ın her düzeyden yazar ve yöneticilerinin bir araya geldiği geziye katılan arkadaşlarımız Google'ın harika ofisinde keyifli saatler geçirdiler.

google hamburg 17
AndroidPIT editör, moderatör ve forum yöneticileri Google'ı ziyaret etti / © AndroidPIT

Geçtiğimiz noel bayramı zamanında AndroidPIT Topluluğu'nun değerli moderatör ve forum yöneticileri için bir etkinlik düzenlemeyi kafamıza koymuştuk. Sonunda kendileriyle Android'in yaratıcısı olan Google'ın Hamburg ofisini ziyartet etmeyi kararlaştırdık. Etkinliğimize AndroidPIT Almanya Sayfası'nın moderatörler ve forum yöneticilerinin katılımı yüksek oldu.

google hamburg 04
Google'ın ofisleri insanı adeta işinden soğutacak kadar harika / © AndroidPIT

Google'ın ofis binalarının dillere destanlığına daha önce AndroidPIT haber portalı üzerinde ''Google Ofislerinin Fotoğrafları İnsanı Kendi İşinden Soğutuyor'' başlıklı yazımızda değinmiştik. Google'ın Hamburg ofisi de her katta sahip olduğu farklı dizayn ile dikkat çekiyor. Örneğin bir kat adeta bir havuzmuşcasına büyük ölçüde sular ile kaplıyken ''Gaming Floor'' isimli başka bir kat ise sadece oyuna ayrılmış. Oda içerisinde birbirinden farklı oyun araç ve gereçleri ile beraber Bilardo ve dev satranç masaları dikkat çekiyor. Aynı zamanda çalışanların ev hayvanlarını işe getirebiliyor oluşları da çok dikkat çekici.

google hamburg 19
Ev hayvanlarını işe getirebilmek.... / © AndroidPIT

Bu arada Google'ın Hqamburg ofisine yaptığımız ziyaret esnasında firmanın Alman Pazarı hakla ilişkiler temsilcisi Stefan Keuchel ile derinlemesine bir sohbet etme imkanı da bulduk. Fakat konuşulanları bu platformda yazıya dökmemiz biraz zor :) 

Google'ın Hamburg'daki muhteşem ofisini ziyaret ettikten sonra Berlin'e doğru yollanırken kendimizi her ne kadar ''Hamburg'a gitmenin en güzel yanı Berlin'e geri dönmektir'' düşüncesine adapte etmeye çalıştıysak da AndroidPIT ofisine adım atar atmaz aklımız Hamburg'a gitmeye başlamıştı bile...

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!