This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

AndroidPIT Aralık Ayı İndirimli Uygulamaları: 7.Gün

 24 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan Noel Günü'ne özel olarak yaptığımız 'Uygulamalarla Noel Günü'ne Geri Sayım' konsepti kapsamında bakalım sizler için bugüne özel olarak sunduğumuz indirimli Android uygulaması hangisi?

Her Android kullanıcısının telefonunda olması gereken uygulamalardan bir tanesi olduğunu düşündüğüm IM+ Uygulaması sayesinde  Facebook, Skype, MSN/Live Messenger, Google Talk, Yahoo!, AIM/iChat, ICQ, MeinVZ, Gadu-Gadu, RenRen, Jabber, mig33, SINA Weibo, Fetion, Mamba.Ru, VKontakte, Yandex IM ve daha bir çok mesajlaşma servisini tek bir elden yönetme şansına sahip oluyorsunuz.


İndirime gitmek için tıklayınız

IM+ uygulamasını bugünün (07.12.2012) sonuna kadar indirimli fiyatı üzerinden satın alabilirsiniz. 24 Aralık tarihine kadar her gün sizler için özel olarak seçtiğimiz uygulamaları takip ederek avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.
 

Not: AndroidPIT App Center üzerinde yer alan Noel Gününe Geri Sayım Konsepti kapsamındaki tüm uygulamaların indirim süreleri Almanya takvim ve yerel saatine göre ayarlanır. Bu bağlamda Türkiye ile Almanya arasında 1 saatlik fark olduğu için yukarıdaki uygulamayı Türkiye saati ile 08.12.2012 sabah saat 01:00'a kadar alma şansına sahipsiniz.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!