This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

AndroidPIT'ten herkese mutlu yıllar!

Android dünyasında olduğu kadar AndroidPIT ofislerinde de heyecanlı bir yılı geride bıraktık. Yepyeni cihazları test ettik, oynadık, kurcaladık; en iyi, en faydalı uygulamaları sizin için bulmaya çalıştık; Android ve teknoloji dünyasında olup biten her şeyi en taze şekilde size aktardık ve bir yılın sonuna geldik. 

AP138292
© AndroidPIT

Siz sevgili okurlarımız sayesinde AndroidPIT'in Türkçe edisyonunun ortalama tıklanma sayısı 2013 yılı içinde neredeyse 7 katına çıktı ve uluslararası bir uzman ekibinin gayretleriyle ortaya çıkan AndroidPIT, alanında Türkiye'nin en büyük ve güvenilir referans kaynaklarından biri haline geldi. Bu yolda bizi yüreklendiren, yorumları ve sorularıyla destekleyen, şakalarıyla güldüren tüm okurlarımıza gönülden teşekkür ederiz. 

AndroidPIT, 2014 yılında da yanı performans ve adanmışlıkla size en iyi hizmeti sunmaya devam edecek. Yeni çıkan cihazların en ayrıntılı ve hızlı incelemeleri, en iyi uygulama testleri ve önerileri, en taze ve ayrıntılı haberler, yeni başlayanlar için en kullanışlı rehberler yine AndroidPIT haber ve forum sayfalarında olacak. 

Sekiz dilde yayın yapan AndroidPIT'in tüm yazar ve yönetici kadrosu adına hepinize mutlu, sağlıklı, huzur ve barış dolu bir yeni yıl diliyoruz! 2014'de de bizimle kalın! 

6 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!