This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Geçtiğimiz günlerde Google Analytics verilerimizi incelerken oldukça ilginç bir durum dikkatimizi çekti. Durum siteyi ziyaret eden cihazlar ve markalarla ilgili. Sağlam bir Android platformuna kimlerin gelmesini beklersiniz, Samsung, Sony, HTC, LG ve diğer Android işletim sistemiyle çalışan cihaz kullanıcılarının. Fakat iş hiç de öyle değilmiş…

iOS vs Android 4
© ANDROIDPIT

Evet, ilk başta Samsung kullanıcıları var ve ziyaretçi bölümünü neredeyse dörtte birlik kısmını oluşturuyorlar, bu bir sürpriz değil. Onu takiben de ilginç bir şekilde Discovery kullanıcıları yer alıyor ki bu durum farklı bir yazıca enine boyuna incelenmeli çünkü ülkemizde hala “Discovery ne abi ya?” sorusu çok yaygın. Fakat bundan da ilginci üçüncü sıradaki takipçimiz. Bizi hatırı oldukça sayılır bir sayıda takip eden iPhone kullanıcısı olduğunu gördük ve bunlar her gün düzenli olarak sitemize girmekte. Sayıları yaklaşık 2000-3000 arasındaki bu güruhun Apple ile ilgili iyi haberlere ve işlerine yarayacak tavsiyelere ihtiyaçları olduğu ortada.  

AppleVsAndroid
© Applause

Elbette biz de artık bu sessiz çığlığa sırtımızı dönemez, bu mazlumların iyi habere açlıklarını görmezden gelemezdik… Şaka bir yana, olay şu; AndroidPIT Türkiye artık haber akışında iPhone ve Apple haberlerine de yer verecek.

iPhone sahibi olun ya da olmayın, bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!