This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

AndroidPIT-Türkiye Herkesin Yeni Yılını Kutluyor!

2012 senesi AndroidPIT Türkiye'nin doğumuna şahitlik etmiş biz Türk ekibi ve siz Androidseverler için önemli bir yıl oldu. Başlamak önemli; büyük bir emek gerektiriyor fakat başarıyı yakalamak gerçekten büyük bir motivasyon gerektiriyor. Bu başarıda rol oynayan oyunculardan biri bizsek diğeri de sizler oldunuz. AndroidPIT ailesi adına hepinizin yeni yılını kutluyoruz!

Önceden de belirttiğim gibi başlamaktan da önemli bir şey var ki o da başarıyı yakalamak ve hep aynı çizgide kalabilmek. Bizi bu süreçte motive eden şey AndroidPIT'teki iç dinamiklerimiz; takım çalışmamız ve arkadaş ortamı... Fakat bunlardan da önemlisi sizlerin sitemize olan ilgisi ve bu emeği bizi takip ederek ödüllendirmeniz.

Bu neden bir başarı? Çünkü Türk sitesi "androidpit.com.tr" açılalı sadece yaklaşık 8 ay geçmiş olmasına rağmen Türk sitemizde 30bin'in üzerinde kayıtlı üyemiz var ve bu rakam çok hızlı bir şekilde artıyor. Ayrıca tüm site genelinde iki milyonun üzerinde kayıtlı üyemiz ile en büyük Android forumu olma özelliğini elimizde bulunduruyoruz.

Sizden gelen geridönüşler başarımızda rol oynayan en büyük faktörlerden biri. 2013 senesinde AndroidPIT'te görmek istediğiniz, "şu da olsa iyi olurdu" dediğiniz neler var?

2013 senesinin sizlere mutluluk getirmesi dileğiyle...

6 comments

Yeni yorum yaz:
  • Bnm yorumumu dikkate almadin herhalde

  • Haha kendi adima cok tesekkur ediyorum arkadaslar. Memnun olmaniza gercekten cok sevindim.

  • memnunum birlikte nice yıllara androidpit

  • Sordugumuz sorulara hizlica cevap verilse 4X4'luk sitesiniz.Gecmisteki yazilarinza bknz.Bnm sorularim var :)

  • Mutlu Yillar Androidim.Seninle acı tatli bir yil gecirdik.Seni 5 Mayis 2012 tarihinde aldim.Sana ne kadar vursam da sen bana gelen dogum gunu hediyesisin.Sen istedigim oyunlari yuklemesende Sen benim tek dostumsun.Sıkıldıgimda senle stres attim.Benim yesil yaratigim...! :)

  • Araz 31.Ara.2012 Link to comment

    Çok teşekkür ederiz. Biz de Azerbaycandan sizin yeni yılınızı kutluyor, gelecek yıl bu yıldan 10 kat daha başarılı olmanızı diliyoruz. "Şu da olsa iyi olurdu" söylemiyorum. Mükemmelsiniz zaten. Happy New Year!

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!