This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

AndroidPIT'ten haberler: Yeni donanım sayfamız online

AndroidPIT web sitesinde yaptığımız yeniliklere bugün bir başkasaını ekleyerek, baştan aşağı yenilenen donanım bölümümüzü okuyucularımızın kullanımına sunuyoruz. Yeni donanım sayfalarımız akıllı telefon, tablet ve diğer cihazlara gelen bir bakış imkanı sunuyor. 

hardware alle teaser
© AndroidPIT

Yeni Donanım bölümümüze AndroidPIT anasayfasında yeşil menü çubuğunda, daha önce "Geliştirici" sayfasına ayrılmış olan yerdeki "Donanım" linkine tıklayarak ulaşabileceksiniz. Geliştiriciler linkini ise sitemizin alt kısmında bulmanız mümkün. 

yeni donanim sayfasi
Yeni donanım sayfamız böyle görünüyor. / © AndroidPIT

Donanım sayfalarımızda, geniş veritabanımızda bulunan tüm cihazlara genel bir bakış atma şansınız olacağı gibi, cihazları çeşitli kategorilere göre sınıflandırarak incelemeniz de mümkün olacak. Mesela üreticiye ya da cihaz türüne göre sınıflandırma yapmak mümkün. 

Herhangi bir cihazın üzerine tıkladığınızda ise, o cihazla ilgili tüm teknik özellikleri ve sitemizde bu konuda yayınlanmış olan haber ve incelemeler, ayrıca eğer varsa forum konularını tek bir yerde görebileceksiniz. Böylece, herhangi bir telefon ya da tablet hakkında aradığınız tüm bilgilere tek bir tıkla erişmiş olacaksınız. 

note3 gorunum
Herhangi bir cihaza tıkladığınzıda karşınızda bu sayfa çıkacak. / © AndroidPIT

Sizden gelecek öneri ve eleştirilere her zaman olduğu gibi açığız. Yeni "Donanım" sayfalarımız hakkında ne düşündüğünüzü yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!